Karin Ann od początku swojej kariery eksperymentuje i zaskakuje publiczność. Jej najnowszy singiel, piosenka „a stranger with my face” to symfoniczna, folkowo zabarwiona ballada, do której video w konwencji queerowego romansu wyreżyserował amerykański teamTUSK.

Obok Karin Ann w klipie zagrali Gus Kenworthy, srebrny medalista olimpady w Soczi w narciarstwie freestyle i Ashley Mooore, młodziutka aktorka pokolenia Z.

Wspierana przez bluesowe linie gitarowe i nieskazitelne harmonie w stylu Fleetwood Mac, Karin Ann śpiewa o utracie części siebie w momencie fascynacji drugą osobą. Kiedy zaczynamy darzyć kogoś uczuciem, automatycznie próbujemy robić wszystko, aby zadowolić kogoś, na kim nam bardzo zależy.

O utworze Karin Ann mówi – „Niektóre z tekstów wydają mi się niemal religijne, więc chciałam, żeby refren brzmiał jak chór. Kiedy poznajemy kogoś, kto wywiera na nas piorunujące wrażenie, to zachowujemy się tak, jakby ten ktoś był naszym Bogiem. Zachowujemy się irracjonalnie, zaczynamy czcić swoich idoli w bardzo toksyczny sposób. Chcemy się do nich za wszelką cenę upodobnić. Zaczynami tracić siebie. To przypomina uzależnienie, od którego nie można się uwolnić.”

nowy singiel Karin Ann

Nowy singiel został wyprodukowany przez ikonę branży muzycznej, piosenkarza Randy’ego Jacksona. Zasłynął on sędzia American Idol w latach 2002-2013.

Towarzyszący piosence teledysk jest pierwszą częścią krótkometrażowego filmu amerykańskiego teamu reżyserskiego TUSK (Camila Cabello, Alessia Cara, Tate McRae). Nakręcony w Pradze film opowiada o queerowy szpiegowskim romansie, którego akcja rozgrywa się w Hollywood lat 50. Karin Ann wystąpiła roli głównej u boku brytyjsko-amerykańskiego sportowca i aktora Gusa Kenworthy’ego oraz amerykańskiej aktorki Ashley Moore.

Słowacka piosenkarka wciela się w rolę sekretarki zatrudnionej w hollywoodzkim studiu filmowym. Jej zadaniem jest  odkryć prawdę na temat skandalizujących romansach gwiazdy filmowej, która gra Ashely Moore. Podczas szpiegowania sekretarka dowiaduje się, że wszystkie te romanse są przykrywką dla prawdziwej tożsamości seksualnej hollywoodzkiej divy. W trakcie filmu wydaje się, że sekretarka i aktorka będą próbowały wejść w  związek…

Czy tak się stanie? Tajemnica zostanie rozwiązana w 2 części, która będzie kolejnym singlem, zapowiada Karin Ann.

Młodą Słowaczkę będziemy mogli niedługo zobaczyć w Warszawie, gdzie wystąpi przed Paris Palomą, której towarzyszy podczas jej europejskiej trasy koncertowej.

 

Artykuł sponsorowany