To dopiero duet! A$AP Rocky (35 l.) i jego syn RZA (2 l.) zostali gwiazdami najnowszej kampanii reklamowej ubrań Savage x Fenty. Uroczy 2-latek zaliczył kolejną kampanię reklamową, a jego przystojny tata rozbiera się do bokserem. Czyżby Calvin Klein miał konkurencję? Bokserki na A$AP Rockym prezentują się świetnie, a do tego są i wiele tańsze.

Rihanna (36 l.) wypuściła na rynek swoją kolekcję Classics by Savage x Fenty, obejmującą męskie bokserki, majtki i koszulki.  Na zdjęciach z kampanii widać małego RZA, który siedzi na ramionach taty, obaj ubrani tak samo. Czyż to nie urocze?

Rihanna i A$AP Rocky idą na kolację [zdjęcia]

Rihanna i A$AP Rocky są razem od 2020 roku i mają dwóch synów, RZA i 11-miesięcznego Riota. Chłopcy pojawili się niedawno w kampanii reklamowej włoskiego domu mody Bottega Veneta u boku swojego taty rapera, który dorabia na boku jako model. A idzie mu to doskonale.

A$AP Rocky coraz większą gwiazdą

A$AP Rocky jest ostatnimi czasy bardzo zajęty. Raper wskrzesił swoją linię AWGE w Paryżu podczas pokazów na wiosnę i lato 2025, debiutując z kolekcją na Paris Fashion Week. Nie mówiąc już o współpracy z jednym z najbardziej gorących domów mody – Bottega Veneta. A teraz nowa kampania Savage x Fenty. Co pokaże w najbliższym czasie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: