„Love Island. Wyspa miłości” powrócił na ekrany telewizorów. Pierwszy sezon odniósł spory sukces. Teraz okazuje się, że drugi sezon jest jeszcze ciekawszy i bardziej emocjonalny.

Ada z „Love Island. Wyspa miłości” – Instagram

Teraz na ustach wszystkich jest jedna z uczestniczek – Ada Gotowicka. Dziewczyna zawodowo  służy w służbach mundurowych i jest żołnierzem etatowym. W programie się chwaliła, że jest „żołnierką” i uczyła swojego partnera strzelać z broni.

Ustawka w „Love island. Wyspa miłości”? Widzowie zauważyli dziwne zachowanie

W trakcie pobytu Ady w „Love Island. Wyspa miłości” na stronie facebookowej „Bechatka„, który zajmuje się tematyką wojskową, pojawił się post o Adzie:

Szanowni Państwo, dożyliśmy czasów, kiedy możemy wysyłać esemesy na to, kiedy strzelec wyborowy z WOT dopuści się innej czynności seksualnej zwanej popularnie wśród młodzieży obciągnięciem z potężnym brunetem z zarostem i tatuażami. Co na to przełożeni? Ano nic nie mogą zrobić, bo panna jest za granicą i nie da się jej ściągnąć na postępowanie. Jaki wizerunek to tworzy? No, chyba niezbyt pozytywny, bo nijak to nie ma za wiele wspólnego z etosem służby, bo umówmy się – występowanie w programie, gdzie, żeby coś osiągnąć, trzeba pójść z kimś do łóżka, jednocześnie przechwalając się, że jest się żołnierzem, jest mało poważne. Tymczasem w „normalnym” wojsku facet, którego ktoś rozpozna, że zagrał w amatorskim pornolu, nie mówiąc, że jest w służbie, potrafi wylecieć – czytamy.

Pod postem pojawił się komentarz rzecznika WOTu, Marka Pietrzaka: „Szeregowa nie jest już żołnierzem WOT. Czekamy tylko na jej rozliczenie z wyposażeniem„.

Ten program to przepustka do świata show-biznesu. Możesz się zgłosić!

W sieci natychmiast zagrzmiało, że uczestniczka „Love Island. Wyspa miłości” straciła pracę przez program. Po tym Ada Gotowicka opuściła wyspę miłości, a na wizji powiedziała, że „bardzo tęskni za życiem prywatnym”. Co prawda Ada nie mogła znaleźć sobie miłości na wyspie, za każdym razem zostawała sama, a w ostatnim parowaniu wybrano ją bardziej z litości przez Kamila, bo poprzedni partner, Mikołaj ją wystawił.

Dzisiaj 19-letnia uczestniczka zabrała głos. Wystosowała oświadczenie na swoim profilu instagramowym:

W odpowiedzi na wszystkie plotki, które wylewają na moją osobę w internecie pragnę zaznaczyć, że dalej służę w Wojskach Obrony Terytorialnej i od października wracam do ćwiczeń. Przez około 4 tygodnie, czyli czas, w którym byłam na wyspie doszło do szokujących informacji na mój temat – oznajmia Ada.

Okazuje się, że 19-latka nadal służy w wojsku. Tłumaczy, że przed wyjazdem za granicę wszystkie sprawy służbowe domknęła na ostatni guzik, w tym przełożeni z WOT byli poinformowani dokąd wyjeżdża.

Niestety dużo się zadziało podczas mojej nieobecności, jednak ja wracając do Polski miałam już wyjaśnione sprawy powrotu do służby. Program miał charakter reality show o szukaniu miłości, w żadnym momencie nie miałam na sobie munduru, godła ani barw narodowych, więc uważam, że nie naruszyłam tak ogromnych standardów. Tym bardziej, że wkraczając w szeregi WOT zajmowałam się modelingiem i robiłam różne sesje – podkreśla Ada.

Uspokaja, że sprawa została rozwiązana i również na jej korzyść odniosło się wiele kobiet na spływający hejt, co również mogło wpłynąć na decyzje o pozostaniu w służbie. Zapewnia jednak, że wróciła ze względu na rodzinę:

Powodem rezygnacji z programu była silna chęć powrotu do domu i do moich bliskich – jestem z nimi bardzo związana I tęsknota za nimi wygrała. Jestem bardzo uczuciową osobą z tego względu zaczynało mi brakować moich najbliższych i zaczęłam bardziej doceniać swoje życie prywatne – zapewnia.

View this post on Instagram

Hej kochani!😻💕✈ @loveislandwyspamilosci @polsatofficial W odpowiedzi na wszystkie plotki, które wylewaja na moją osobę w internecie pragnę zaznaczyć, że dalej służę w Wojskach Obrony Terytorialnej i od października wracam do ćwiczeń. Przez około 4 tygodnie, czyli czas, w którym byłam na wyspie doszło do szokujących informacji na mój temat. Wyjeżdżając za granicę wszystkie sprawy służbowe domknęłam na ostatni guzik. Mam na myśli to, że mój szef z baru, w którym pracuje oraz przełożeni z WOT byli poinformowani dokąd wyjeżdżam. Niestety dużo się zadziało podczas mojej nieobecności, jednak ja wracając do Polski miałam już wyjaśnione sprawy powrotu do służby. Program miał charakter reality show o szukaniu miłości, w żadnym momencie nie miałam na sobie munduru, godła ani barw narodowych, więc uważam, że nie naruszyłam tak ogromnych standardów. Tym bardziej, że wkraczając w szeregi WOT zajmowałam się modelingiem i robiłam różne sesje. Całe szczęście sprawa została rozwiązana. Z tego co mi wiadomo również na moją korzyść odniosło się wiele kobiet na spływający na mnie hejt, co również mogło wpłynąć na decyzje o pozostaniu w służbie.Powodem rezygnacji z programu była silna chęć powrotu do domu i do moich bliskich – jestem z nimi bardzo związana I tęsknota za nimi wygrała. Jestem bardzo uczuciową osobą z tego względu zaczynało mi brakować moich najbliższych i zaczęłam bardziej doceniać swoje życie prywatne. Na sam koniec bardzo dziękuję za wszystkie komentarze – za te negatywne również😊 To dzięki Wam budzę takie zainteresowanie innych ludzi i rożnych portali👏 Lubię być na językach😜 W dodatku tyle wsparcia ile od Was dostaje – NIESAMOWITE!💝 I want moreee…💕 Buziaki Ada!😘😘 #hello #me #adaloveisland #loveisland #wyspamiłości #szczęśliwasingielka #przygodażycia #work #single #polsat #hiszpania

A post shared by ADA LOVE ISLAND POLSKA 🏝💕🌞 (@gotowicka.adriannaa) on