Adam Zdrójkowski pokłócił się z Wiktorią Gąsiewską. Puściły mu nerwy w programie “Dance, Dance, Dance”
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to gwiazdy programu „Dance, Dance, Dance”. Przeszli do ćwierćfinału i zaskarbili sobie serca fanów. Niestety na próbie pokłócili się.
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w “Dance, Dance, Dance”
Do ćwierćfinału programu „Dance, Dance, Dance” weszli: Kasia Dziurska i Emil Gankowski,, Patricia i Victoria Kazadi, oraz Wiktoria Gąsiewska i jej chłopak Adam Zdrójkowski. Czyj duet wygra program?
Wiktoria Gąsiewska popłakała się w programie Dance, Dance, Dance
To ogromny sprawdzian dla związku młodej pary. Dużo prób i stresujących przygotowań sprawia, że uczestnikom puszczają nerwy. Tydzień temu w materiale programu było pokazane, jak Wiktoria Gąsiewska płacze na próbie. Teraz swoją złość wylał na nią Adam Zdrójkowski.
Aktor zezłościł się na swoją dziewczynę, ponieważ się myliła w choreografii.
Puszczaj, puszczaj. Ty no czekaj, zaraz mi ramie pójdzie, jak będziesz tak pajacować – powiedział Zdrójkowski.
Wiktoria Gąsiewska wygłupiała się i chciała rozluźnić atmosferę:
Misiek, ja się boje że ty mnie puścisz. Wiesz, że się muszę tego nauczyć – mówiła Gąsiewska.
Dobrze, przecież ja cię trzymam. Ty lecisz jak głaz jakiś. Nie ta noga! – powiedział Zdrójkowski.
Widać, że oboje są zdeterminowani i zmotywowani do wygranej. Para mimo spięć twarzy zgrany duet zarówno w pracy, jak i prywatnie.
Wygrają program?
Który duet skradł Twoje serce?
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski!
Patrycja i Victoria Kazadi
Kasia Dziurska i Emilian Gankowski
Pani Patrycja, ciężka, roszczeniowa, zje ..wno, by wyjść przed szereg, wypłacze, wykłóci, wywrzeszczy. Przy mocnej budowie skacze i wywija, ciężkie i natrętne w odbiorze. Odwrotnie młodsza siostra, Naturalna, lekka w odbiorze, sympatyczna jak Dziurska, choć najlepiej tańczy właśnie Katarzyna
Wiktoria ma wiktoriańską urodę, małą główkę, małą szyjkę, krótkie czółko, sztuczny uśmieszek, zaś chłopak to dziecko, przyklejony grymas uśmiechu, chisteryzuje, agresywny, kiepska para, sztuczna
Dziurska z facetem zjawisko,
Kazadiowe to parcie na ekran, na wszystko, Gąsiewska z chłopakiem, oni są niestrawni, ciężcy, sztuczni. ” Dziurscy “, to Tim który ogląda się z przyjemnością, Ona kuso ubrana, ale nie kusi, nie stygmatyzuje seksem, Normalna baba :))))
Ladna
Piernąć nie dacie ludziom. Jesteście beznadziejnj.
Wszyscy są fajni