Agata Buczkowska była związana z grupą Ich Troje od 2017 roku. Na początku marca 2020 roku Michał Wiśniewski poinformował, że wokalistka opuszcza grupę, a na jej miejsce wraca jedna z poprzednich członkiń zespołu, Anna Świątczak. Jednocześnie Buczkowska pożaliła się na Instagramie, że podczas transmisji na YouTubie lider Ich Troje nazwał ją „nieobliczalną”:

Zostało powiedziane na tej transmisji, że jestem osobą nieobliczalną i ponoć wytoczyłam sprawę sądową do Michała W. Nie ma żadnej sprawy sądowej, chyba że jeszcze się o tym dowiem, ale nie jest to sprawa wytoczona z mojej strony.

Ich Troje z nową WOKALISTKĄ. Agata Buczkowska ujawnia kulisy pracy z Michałem Wiśniewskim

Agata Buczkowska dostała pismo z sądu po 2 latach od wygaśnięcia kontraktu z Ich Troje

Jednocześnie była wokalistka poruszyła kwestię umów zawartych z zespołem, z których wynikało, że za złamanie któregoś z paragrafu „będzie musiała zapłacić 500 tysięcy złotych”. Teraz na TikToku i Instagramie, gwiazda wrzuciła relację, w której poinformowała fanów o niespodziance jaka ją spotkała. Okazało się, że Agata dostała pismo z sądu:

Nigdy bym nie uwierzyła, gdyby 3 lata temu ktoś mi powiedział, że dostanę w tym roku w marcu pismo z sądu po 2 latach wygaśnięcia mojego kontraktu z Ich Troje…Ale to się dzieje…

Poprosiliśmy ją o komentarz w tej sprawie. Agata odpisała nam, że sama nie wie, o co chodzi:

Sama czekam na wyjaśnienia w tej sprawie – napisała nam Buczkowska.

Czyżby dawny konflikt z Ich Troje powrócił?

TikTok: agatabuczkowska_official

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

@agatabuczkowska_official Peace and love #dlaciebie #dc ♬ Malibu - Miley Cyrus