Agata Duda zachwalana przez “amerykańskiego projektanta” w TVP. Okazuje się, że nie istnieje (WIDEO)

Agata Duda Agata Duda

Agata Kornhauser-Duda jest pierwszą od 1989 roku najbardziej milczącą pierwszą damą. Podczas kampanii w 2015 roku pokładano w niej wielkie nadzieje i porównując ją do Claire Underwood z “House of Cards“.

Agata Duda – TVP Christian Paul

W ciągu 5-letniej kadencji Agata Duda nie udzieliła żadnego wywiadu dziennikarzom i nie wypowiedziała się ani razu podczas tak ważnych wydarzeń, jak czarny protest, czy protest nauczycieli. 

Agata Kornhauser-Duda postanowiła wesprzeć męża na ostatniej prostej kampanii i założyła konto na Instagramie. Z kolei “Wiadomości” nagrały materiał o działalności pierwszej damy, z którego dowiadujemy się, że Agata Duda spotkała się z ponad 50 tys. ludźmi podczas akcji charytatywnych.

Połowa materiału była poświęcona kreacjom pierwszej damy. Z tej okazji zaproszono “amerykańskiego projektanta” Christiana Paula, który zachwycał się wyglądem Agaty Dudy.

W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i międzynarodowym stylem – powiedział Christian Paul.

Niektórzy widzowie pokusili się o wyszukanie “amerykańskiego projektanta” w Internecie. Niestety za wiele się nie dowiedzieli o twórczości Christiana Paula. Na marne szukać jego kolekcji ubrań, a nawet pojedynczych projektów.

Agata Szczęśniak z OKO.press. ustaliła, że Christian Paul ma profil na Instagramie, którego obserwuje zaledwie 63 osoby. Z kolei na portalu LinkedIn zamieścił, że jest przedsiębiorcą o imieniu Christian Farbaniec, który po studiach w Chicago przeniósł się do Warszawy, gdzie prowadzi firmę w branży big data.

Kozaczek sprawdził profil LinkedIn pana Christiana Farbanica i okazuje się, że profil został już usunięty. Czy Christian Paul czegoś się wstydzi?

YouTube Video
Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda. fot. Gałązka/AKPA
Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda. fot. Gałązka/AKPA
Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda. fot. Niemiec/AKPA
Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda. fot. Niemiec/AKPA
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda, SK. Fot. Gałązka/AKPA
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda, SK. Fot. Gałązka/AKPA
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda. Fot. Baranowski Michał/AKPA
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda. Fot. Baranowski Michał/AKPA

Agata Duda kontra Małgorzata Trzaskowska - którą z nich lubisz bardziej?

1
Agata Duda sprawdza się w roli Pierwszej Damy od 5 lat.

Agata Duda sprawdza się w roli Pierwszej Damy od 5 lat.

2
Zdecydowanie bardziej trafiają do mnie założenia Małgorzaty Trzaskowskiej - porusza ważne tematy.

Zdecydowanie bardziej trafiają do mnie założenia Małgorzaty Trzaskowskiej - porusza ważne tematy.

 
4 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

matko, to już nawet nie jest śmieszne,idzie to w bardzo, bardzo złą stronę. Dlatego TRZA głosować.

Pod Białymstokiem widać jakąś wioska Hamerykanska powstała

Na dożynki jeździła, szczególnie podczas protestów nauczycieli i kobiet…

Hahahahahhaha TVP idzie na rekord