Kilka dni temu światem wstrząsnęła przykra wiadomość, że jedna z najstarszych aktorek Hollywood odeszła kilkanaście dni przed swoimi 100. urodzinami. W mediach społecznościowych rozpoczęły się spekulacje na temat przyczyny śmierci aktorki. Jej wieloletni agent postanowił zabrać głos i ujawnić prawdziwą przyczynę jej śmierci.

Szczepionka przyczyną śmierci?

Betty White zmarła 31 grudnia w wieku 99 lat. Według jej wieloletniego przyjaciela i agenta, Jeffa Witjasa, legendarna Golden Girl „umarła spokojnie we śnie w swoim domu”.

Betty White parodiuje Miley Cyrus (VIDEO)

„Ludzie mówią, że jej śmierć była związana ze szczepionką przypominającą trzy dni wcześniej, ale to nieprawda. Zmarła z przyczyn naturalnych” – powiedział Witjas NBC News w poniedziałek 3 stycznia. „Jej śmierć nie powinna być upolityczniona – to nie jest życie jakim żyła”.

Choć wciąż nie ma oficjalnego raportu z sekcji zwłok, ale agent zapewniał w wywiadzie, że White nie przyjęła w tych dniach szczepionki.

Kilka dni przed śmiercią legendarna aktorka udzieliła wywiadu magazynowi „People” w którym twierdziła, że czuje się „naprawdę szczęśliwa, że ​​ma tak dobre zdrowie i czuje się tak dobrze w tym wieku”.

Blake Lively pomalowała lakierem do paznokci buty za 4000 złotych

White zażartowała także w wywiadzie, że  jej sekretem długiego życia jest „unikanie wszystkiego, co zielone”.

Betty White była obecna w amerykańskiej telewizji przez ostatnie 70 lat.

 

 

Actress Betty White accepts the Lifetime Achievement Award at the 42nd Annual Daytime Emmy Awards in Burbank, California April 26, 2015.,Image:  Credit line: Danny Moloshok / Reuters / Forum