Według policji z Florydy agent nieruchomości z Miami zabił kilku bezdomnych mężczyzn i tym samym został uznany za podejrzanego o bycie seryjnym mordercą. W czwartek tymczasowy szef policji w Miami Police Department, Manuel Morales, powiedział w czasie konferencji prasowej, że podejrzana o przestępstwa osoba została zidentyfikowana jako 25-letni Willy Suarez Maceo.

Pamiętacie uroczą Joannę z „To właśnie miłość”? Zobaczcie, jak dziś wygląda

Nowy seryjny morderca w USA?

Szef policji wyjaśnił, że sprawa rozpoczęła się, gdy świadek wezwał radiowóz do osoby, która we wtorek doznała urazu głowy tępym narzędziem. Ofiara obecnie znajduje się w „skrajnie krytycznym stanie” w miejscowym szpitalu. Około 2 godziny później, inna ofiara została znaleziona martwa od rany postrzałowej niedaleko początkowego ataku, wyjaśnił Morales.

Trudno ukryć morderstwo?

Morales powiedział, że udało im się uzyskać wideo z monitoringu, na którym widoczny był czarny samochód zbliżający się do jednej z ofiar, która leżała na ziemi, zanim została postrzelona „kilka razy”.

OMG! Pete Davidson wozi się samochodem Kim Kardashian? (ZDJĘCIA)

Na podstawie nagrania z monitoringu ustalono markę pojazdu, a także numery tablic rejestracyjnych, co pomogło im wyśledzić podejrzanego. Według doniesień śledczych Suarez Maceo miał broń palną odpowiadającej kalibrowi tej użytej w obu morderstwach.

Następnie policja zabrała podejrzanego na posterunek w celu dalszego dochodzenia, gdzie jeden z głównych śledczych zauważył podobieństwo podejrzanego do innego poszukiwanego za przestępstwo z października tego roku.

Policja prosi o pomoc

Departament policji na Florydzie prosi o pomoc w uzyskaniu informacji, czy Suarez Maceo nie jest odpowiedzialny za większą ilość podobnych morderstw lub ich usiłowania. W związku z tym, że podejrzany wybierał na swoje ofiary osoby bezdomne, policja podejrzewa, że lista osób przez niego zabitych może być bardzo długa.

Steve-O z show MTV „Jackassa” zaprasza na swoją swoją stronę PORNO

Fot. Zillow / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Forum