Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży spodziewają się razem pierwszego dziecka. Wspólnie wychowują ośmioletnią córeczkę Agnieszki z poprzedniego małżeństwa. Piosenkarz ma też bliźniaki z poprzedniego małżeństwa z Mają Hyży.

Agnieszka Hyży w pierwszej ciąży

Agnieszka Hyży jest W CIĄŻY! „Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei”

Agnieszka Hyży pokazała zestawienie dwóch zdjęć na Instagramie: swojej obecnej ciąży oraz tej sprzed 9 lat. Post robi wrażenie, bo można zauważyć, że gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła!

Podzieliła się też z obserwatorami swoimi przemyśleniami, jakie zauważyła w ostatnim czasie:

Historia zatoczyła koło. Ta sama uroczystość @gwiazdydobroczynnosci , to samo miejsce, ta sama projektantka @violapiekut , ta sama … i zupełnie inna ja.
Ile się wydarzyło, ile się przeżyło , ile się doświadczyło…
Ale emocje jakie nosi się w sobie w tych ostatnich chwilach błogosławionego stanu są zawsze tak intensywne i wyjątkowe – napisała prezenterka.

Dziennikarka Polsatu wręcz promienieje w pięknej, zielonej sukni podkreślającej brzuszek. Z kolei stare zdjęcie prawie w niczym nie różnic się od obecnego. Agnieszka zatrzymała się w czasie? Dziś wygląda tak samo młodo jak 9 lat temu.

W jej przypadku zdecydowanie można powiedzieć, że tak jak wino – im starsza, tym lepsza!

Prócz zachwyconych fanów, nowy post Agnieszki skomentowały inne zachwycone jej stylizacją celebrytki m.in Magda Pieczonka, Monika Mrozowska czy Doda:

Kochana wyglądasz pięknie 🔥🔥🔥

Ładnie Ci w zielonym ❤️

Wyglądasz pięknie ! Dzieci dodają skrzydeł ❤️🙌

„Bardzo dużo schudłam” – Agnieszka Hyży opowiada o tym, jak wygląda jej dieta w ciąży

Sama Agnieszka Hyży wykorzystała okazję, by w jednym z postów napisać ważny przekaz o wzajemnym szacunku i wspieraniu się:

Dziś, gdy tak często się dzielimy, gdy tak często ze sobą walczymy, hejtujemy się i obrzucany błotem, tak cenne jest wspólne działanie ponad podziałami. Nieważne z jakiej telewizji jesteśmy, kogo reprezentujemy i czym się zajmujemy. Razem na jednej scenie. W pomaganiu wszyscy jesteśmy równi i wszyscy mamy szansę, a wręcz ludzki obowiązek, by dać z siebie „coś” więcej dla drugiego człowieka ‼️

A wam, która wersja Agnieszki podoba się bardziej?

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży fot. Jacek Kurnikowski/AKPA