dkąd Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu, w stacji rozpoczęły się prawdziwe czystki. Jednymi z pierwszych decyzji jako szefa stacji było zwolnienie znanych gwiazd, a wśród „ofiar” porządków Miszczaka znaleźli się już między innymi Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Krzysztof „Kris” Adamski z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz Katarzyna Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Prócz tego Edward Miszczak (przez internautów coraz częściej nazywany „Edwardem Niszczakiem”) zawiesił kolejny sezon „Tańca z Gwiazdami”, przeniósł „Love Island. Wyspa miłości” z głównej anteny do TV4 oraz zlikwidował program „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Edward Miszczak zdejmuje z anteny kolejny znany program! Czystkom nie ma końca…

Agnieszka Hyży komentuje zwolnienia w Polsacie. Edward Miszczak jej odpowiada

W środę 31 maja odbyła się uroczysta premiera serialu „Sortownia”, a wydarzenie poprowadziła dawno niewidziana Agnieszka Hyży. Na scenie dziennikarkę odrobinę poniosły emocje i zdecydowała się skomentować zmiany w Polsacie, których końca nie widać i nawiązała do obsadzonego w głównej roli w serialu Andrzeja Chyry:

Ja się cieszę, że nowy dyrektor programowy, pan Edward Miszczak, nie zwolnił pana Andrzeja Chyry z tej roli – stwierdziła.

Na wydarzeniu nie zabrakło jednak Edwarda Miszczaka, który słysząc te słowa ze spokojem zapewnił Agnieszkę, że ta nie musi (jeszcze?) obawiać się zwolnienia ze stacji i zdradził jakiego symbolu zapowiadającego rychłe zwolnienie powinna się obawiać:

Jeśli pani nie dostała białych kwiatów, to wszystko jest okej

Katarzyna Dowbor ujawnia PRAWDZIWY powód zwolnienia?!

pasekkozak

Agnieszka Hyży zaraziła się od dzieci. Jej twarz nie wygląda najlepiej

scena z: Edward Miszczak, Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Edward Miszczak, Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Warszawa, 03.09.2019, 8. edycja Flesz Fashion Night,,Image: 469048291, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radoslaw NAWROCKI / Forum

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Niemiec/AKPA