Agnieszka Kaczorowska (28 l.) w zeszłym roku została mamą Emilii i doskonale spełnia się w tej roli. Macierzyństwo dodało jej pewności siebie. Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową – tłumaczy dlaczego.

Agnieszka Kaczorowska w pięknej kreacji na WESELU. Pokazała zdjęcie z mężem

Agnieszka Kaczorowska topless

Agnieszka Kaczorowska w ostatnich latach sporo schudła. Nie raz podkreślała, że to nie tylko zasługa diety, ale przede wszystkim tego, że poczuła się dobrze sama ze sobą. Jest szczęśliwą, spełnioną żoną i matką.

Tancerka pokazała na Instagramie czarno-białe zdjęcia, na których jest naga od pasa w górę. Wyznała, że miała propozycję pozowania do nagiej sesji w „Playboyu”, jednak odmówiła.

Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię…i tym bardziej, że opublikuję.🙈
Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya… za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza myślałam jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek… stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji… powiedziałam „może kiedyś”.

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o swojej DIECIE. Przez lata jej sylwetka zmieniała się wiele razy

Na początku myślała, że zdjęcia zostawi dla siebie, ale postanowiła je opublikować.

I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia… najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej… a jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie… Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą.

Agnieszka Kaczorowska pokazała się w BIKINI. Co za FIGURA!

Moje ciało będzie się zmieniać, a ja mam nadzieję patrzeć na nie z miłością już zawsze… do końca moich dni… nawet jak będzie pomarszczone, kto wie, może większe, na pewno inne… ale będzie moje. Piękne i kochane. Niosące moją duszę❤️ – dodała.

Podoba Wam się sesja aktorki?

Agnieszka Kaczorowska w telewizji śniadaniowej.

Agnieszka Kaczorowska w telewizji śniadaniowej fot.Forum/Krzysztof Kuczyk.

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska na ściance

scena z: Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela fot. Podlewski/AKPA