Tort jest nieodłącznym elementem urodzin. Zwłaszcza tych organizowanych dla dzieci. Tort może sprawić dzieciom wielką frajdę nie tylko słodkim smakiem ale też wyglądem. Obecnie jest w czym wybierać, a torty można personalizować i ozdabiać np. ulubionymi postaciami z bajek.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała jak wygląda PRAWDZIWY brzuch po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardom”

Agnieszka Sienkiewicz upiekła tort

Wiadomo, że taki tort wymaga wiele pracy. Nie każdy się tego chce podjąć, więc często zleca zrobienie tortu cukiernikom. Nie Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka, która jest mamą dwóch córek: 4-letniej Zosi i 9-miesięcznej Marysi, postanowiła, że sama będzie robiła torty dla swoich dzieci.

Kilka dni temu była ku temu okazja, bo Zosia skończyła 4 lata. Aktorka pochwaliła się w sieci efektem końcowym i jak przyznała, jeszcze ma czas, żeby się nauczyć robić idealne torty. Faktycznie ten jest zły?

Uparłam się, że torty na urodziny córek będę robiła sama…. No cóż, do tych od @ancy_monka, która na łączach telefonicznych pomagała mi wykonać ten, jeszcze mi daleko ale do ich 18- stki mam jeszcze czas się nauczyć – napisała.

Agnieszka Sienkiewicz SZCZERZE o CIĄŻY: Wiem, że wypada mówić jak cudnie…

Obserwatorzy nie mają wątpliwości, że tort wyszedł, a córki Agnieszki Sienkiewicz docenią, że mama sama dla nich je robiła.

  • Piękny tort! Dałaś radę.

  • Torty od mamy są najpyszniejsze. Pani dzieci będą je wspominać całe życie.

  • Śliczny jest! Mam nadzieję, że smaczny. Najważniejsze, że córeczka zadowolona.

  • Dobrze jest. Wygląda super – chwalą internauci.

ZOBACZ TEŻ:

Córka Szelągowskiej skończyła 2 lata. Dostała ŚWIETNY tort

Agnieszka Sienkiewicz pokazuje FAŁDKI na brzuchu: Zapomniałam spakować…

Będziecie w szoku, za co Agnieszka Sienkiewicz raz porządnie op**ła swego męża