Agnieszka Szczurek już wkrótce zostanie mężatką (FOTO)

agnieszka-szczurek-R1 agnieszka-szczurek-R1

Już w sierpniu wszystkie fanki Kuby Wesołowskiego będą musiały pogodzić się z faktem, że serce ich idola zostało zajęte na dobre.

Właśnie na wakacje aktor planuje ślub i huczne wesele. Sakramentalne “tak” powie swojej dziewczynie, ślicznej modelce, Agnieszce Szczurek.

Wczoraj para gościła w studio Dzień Dobry TVN. Po wyjściu z gmachu telewizji aktora i jego piękną wybrankę śledzili jeszcze przez chwilę fotoreporterzy.

Prawda, że ładna będzie z nich para?

Agnieszka Szczurek już wkrótce zostanie mężatką (FOTO)

Agnieszka Szczurek już wkrótce zostanie mężatką (FOTO)

Agnieszka Szczurek już wkrótce zostanie mężatką (FOTO)

Agnieszka Szczurek już wkrótce zostanie mężatką (FOTO)

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

39 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak taka ladna to wieksze stawki w Dubaju otrzyma.

Auto ciezko zarobione w Dubaju

Miesiac miodowy w Dubaju na 100 procent

Dziewcze ze wsi zapadlej

co tam oni jakie piękne auto

Podobna do Czartoryskiej

Bardzo ladny Szczurek. Juz chyba dlugo sa razem ?

ładna kobieta

ladna dziewczyna, sliczne zadbane wlosy. Ale mam nadzieje, ze nie bedziecie przesadzac z iloscia newsow o niej, bo mi obrzydnie

piękna ona, przystojny onSUPER para! wszystkiego najlepszego! kochajcie się!!!Kołobrzeg pozdrawia! :))

Ale śliczna dziewczyna! W ogóle, to super parka! Naturalni, a jacy ‘feszyn’:):):) supcio

On mnie brzydzi, ona ładniutka.Wolałabym ją w łóżku niż jego 🙂

Lansowanie partnerów znanych osób jest chore!

Modelka z Dubaju

gość, 17-02-13, 10:16 napisał(a):ona jest dziennikarką! A no tak, zapomniałam w swoim komentarzu dodać, że “dziennikarką” też się zostaje jak się jest nikim.

Nie piszcie o NIKIM !! Opanuj się kozak, bo to już przesada !

Wrocila z Dubaju

Modelka? Jaja sobie robicie? Teraz jak się jest nikim to się podpisuje jako modelka, aktorka albo piosenkarka. Kiedyś trzeba było sobie na to zapracować.

gość, 17-02-13, 15:53 napisał(a):Nie piszcie o NIKIM !! Opanuj się kozak, bo to już przesada !Kozak chciał zabłysnąc i zaczął z dupy strony, zamiast o Wesołowskim to o nikomu nie znanej jego pannicy… o przepraszam narzeczonej

Ona ladna, on niestety swinski blondas

Ło, normalnie klon Czartoryskiej

No OK.Ladna i to wszystko.Kuzwa, KTO TO JEST????

No dobra, ale kim ona jest ?!

widac, ze ma 178 cm wzrostu, bardzo ladnie wygladaja razem, wreszcie kobieta, ktora nie potrzebuje protez, by wygladac zgrabnie i ladnie

no, wysoka, szczupla, ladne wlosy, calkiem ladna

PRAWDZIWY Z NIEJ SZCZUREK. 🙂

on jest wg mnie beznadziejnym aktorem nie wiem czemu go tak lansują

Przesliczna jest, nie wiem ludzie po co takim jadem plujecie, takie to polskie. Ladnie razem wygladaja , powodzenia!

Ladna dziewczyna- szczescia tylko zyczyc.

klon Czartoryskiej

Bardzo atrakcyjna dziewczyna! Super 😉

Ladna para ;))

Ja i mój Narzeczony też bierzemy ślub w sierpniu tego roku 🙂

Gdzie ona jest tą modelką?

zle jej z tych malych oczek patrzy…

Tak, ladna z nich para. A ona usmiechnieta, wygalda na mila i pogodna dziewczyne. Tak trzymac.

ona jest dziennikarką!

nie rozumiem czemu teraz modelkami zostaja takie hmm… przecietniary,malo ladne… brzydka nie jest ale jakas taka… no mi nie pasuje krotko mowiac 🙂 a dla redaktorkow i pismakow kaaaaazda piekna och ach zeby nie wiem jak byla nieatrakcyjna to i taaaaak piekna ze szok! 🙂 faktycznie szczurek z niej 🙂

aaaa moj chlopak tez ma ta audice a 5 slicznaaa :*:*:*:*:*