Agnieszka Szulim – czułości na trawce (FOTO)
Agnieszka Szulim najwyraźniej poczuła wiosnę w pełni.
Prezenterka na imprezie Street of Design rozluźniła się na tyle, by szukać wypoczynku wśród natury.
A żeby relaks był pełniejszy, o dodatkowe wrażenia zmysłowe zadbała już Dorota Wróblewska.
Jesteśmy pewni, że za zasłoną włosów było ciekawie. Czy to też dla męża Agnieszki?
Żenada i tyle.
nie lubię Szulim, zarozumiała, uważa się nie wiadomo za kogo
gość, 23-05-11, 12:26 napisał(a):Dlaczego ta idiotka zawsze wydyma usta do aparatu? i tak już je powiększała, dalej ma kompleks??bo ma parcie na szkłoMołkowa też robi ciągle rybkę
gość, 23-05-11, 11:05 napisał(a):Są pewne granice, rozumiem, że Szulim w tv występuje w dennych reklamówkach z serii “wyslich 50 sms-ó to wygrasz samochód” ale prowadzi też poważniejsze imprezy, takie zachowanie świadczy tylko o jej niskim potencjale intelektualnym. Widać ”gwiazdki” tvp traktują sobie chyba telewizje państwową jak prywatny folwark, tylko za czyja kase ? (naszą)
ŻENADA PANI SZULIM!
od razu te silikony rzucają się w oczy bez stanika wyglądają beznadziejnie
co wy chcecie, młode fajne babki
Kto takich rzeczy nie robił ?????Jak miał 15 lat…
to bylo dlajaj, udawaly.niby dotykaja dlonmi twarzy ale zero pocalunko0w itp przeciez buzie maja za daleko
Wcześniej Agnieszka była dla mnie normalną, naturalną osobą. A teraz zrobi wszystko, żeby przyciągnąć uwagę fotoreporterów.
Eee tam… jak się nie ma umiejętności, to trzeba zaistnieć w inny (nawet debilny) sposób. A Szulim jest kiepską, sztuczną prezentereczką z denerwującym głosem i wysokim libido. :/
Wróblewska woli sie “przewalać” z Szulim, niż ze swoim starutkim mężem.
fakt jest taki ze ta tymi wlosami nie dzieje sie nic. ogolnie to jakas zenada i tyle.
Kompromitujące zdjęcia…godzące w poziom intelektualny tych obu pań tyle w tym temacie.
Dlaczego ta idiotka zawsze wydyma usta do aparatu? i tak już je powiększała, dalej ma kompleks??
eee e żałosne
Szulim=puuuuustak. I tak już zostanie.
gość, 23-05-11, 10:38 napisał(a):stare idiotkikto jest idiota?dwie laski, ktore sie wyglupiaja i dobrze bawia, czy laska, ktora pisze o tym ‘newsa’?
Przecież bycie bi jest teraz takie TRENDI.
szulim jest śliczna 🙂
Są pewne granice, rozumiem, że Szulim w tv występuje w dennych reklamówkach z serii “wyslich 50 sms-ó to wygrasz samochód” ale prowadzi też poważniejsze imprezy, takie zachowanie świadczy tylko o jej niskim potencjale intelektualnym. Widać ”gwiazdki” tvp traktują sobie chyba telewizje państwową jak prywatny folwark, tylko za czyja kase ? (naszą)
Szulim robiminy jakby miała kupe zrobić :/ nie lubie jej Gdzie masz dziewczynko grzyweczke?:D:p
luzik 😉 mysle, ze to była drwina z paparazzi i tyle 🙂 miały panie ubaw 🙂
Lansowały się wczoraj na Krakowskim Przedmieściu, zachowując się jak gimnazjalistki, jak nacpane dziunie….A kto za to płaci?Jak zwykle- czyli My.
stare idiotki
dwie baby sie wyglupiaja, a bercik zarywa noc, zeby o tym newsa machnac 🙂
Siano we łbie to co się dziwić
ta kobieta jest żenująca i tak na gębie poprzerabiana że az oczy bolą jak sie patrzy na te foty,a kiedyś była ładna
bije na głowę od nadmiaru kasy!!!!
Sorry, ale za takie zachowanie to ta pani powinna iść na dywanik w tym TVP, nie będę płacić pieniedzy na takiego pustaka. Minimum klasy i szacunku do widza droga pani. Chociaż nie przepadam np. za taką Mołek, to chyba nigdy nie pozwoliła by ona zrobić sobie fotek tarzając się po trawie z drugim babskiem, trochę profesjonalizmu. TVP powinno ją wywalić na zbity pysk.
wielka stopa
Płacimy na kogoś takiego abonament, żenujące…
A juz myślałam, że ten jej facet zapuścił włosy 😀
meduza z niej