Agnieszka Włodarczyk opublikowała wczoraj wpis na Instagramie w którym zachwalała dobrodziejstwa jakie przynosi pralka i suszarka. Pod płatną promocją, którą aktorka opatrzyła zdjęciem na którym śpi na praniu w skąpej koszulce pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Włodarczyk postanowiła odnieść się do nich najnowszym wpisie.

Agnieszka Włodarczyk śpi na praniu i narzeka na brak pomocy

„Jestem influencerką!”

Jakiś czas temu Agnieszka poinformowała swoich fanów, że od teraz jest także influncerką, co jak twierdzi oznacza, że na swoim Instagramie będzie rekomendowała różne produkty, które jej zdaniem są godne polecenia. Ta informacja według aktorki miała przeciwdziałać ewentualnemu „hejtowi” kierowanego w jej stronę.

Agnieszka Włodarczyk dokleiła się do zdjęcia? Gwiazda weszła w dyskusję z obserwatorem

(…)Dlaczego taki brak wiary w to, że jak coś reklamujesz to naprawdę to polecasz? Sprawdziłaś towar, wypytałaś o szczegóły, przetestowałaś. Co w tym złego? Dlaczego to tak boli?  Jakiś czas temu uczciwie powiedziałam, że zostałam influencerką, bo chcę spędzać czas z dzieckiem i zdania nie zmieniłam. (…)- napisała Włodarczyk na swoim Instagramie.

Mimo tego ogłoszenia negatywne komentarze i tak się polały, autorka postu uważa także, że część niepochlebnych komentarzy piszą „portale plotkarskie”.

Ps. A portale plotkarskie tylko czekają, żeby wyciągnąć najgorsze komentarze i na ich podstawie napisać artykuł. Czasami się zastanawiam czy sami ich nie piszą🤷‍♀️

Agnieszka odnosi się także do przyczynie spływających na nią niepochlebnych treści. Twierdzi, że „kiedyś jak matka małego dziecka pracowała, to było godne podziwu, teraz jest godne pogardy.”

Zastanawiam się czasami skąd tyle żółci i złośliwości w ludziach.
Cokolwiek zrobisz jest źle.
Idziesz na macierzyńskie-źle, bo ciągniesz kasę od pracodawcy.
Pracujesz- źle bo zarabiasz pieniądze, a one jak wiadomo są dla niektórych solą w oku. Na dodatek przecież wszystko spadło Ci z nieba, nigdy nie miałaś problemów i co Ty wiesz o życiu, skoro masz tak łatwo🤦‍♀️
Zaglądanie do portfela, wyrzuty i to ciągłe porównywanie,martyrologia, ciągnięcie w dół.
Ja mam gorzej to Ci dowalę, żebyś się źle poczuła, dzięki temu poczuję się lepiej🤦‍♀️
Kiedyś jak matka małego dziecka pracowała, to było godne podziwu, teraz jest godne pogardy. – napisała Agnieszka.

Agnieszka Włodarczyk wyleciała na zimę z Polski. Wiemy, już gdzie zawitają na dłużej

Pod postem pojawiły się wspierające komentarze od innych koleżanek-influencerek. Joanna Koroniewska napisała: „W punkt 🙌🙌🙌🙌”, a Maria Konarowska stwierdziła: „Kocham Cię ❤️ a ludzie którzy z rana wybierają Cię ocenić i zaglądać w życie tylko po to, żeby Ci wytknąć jakiś, ich zdaniem błąd, to smutni ludzie. Smutne życie musi mieć ktoś kto tak wybiera spędzać swój drogocenny czas 💁🏼‍♀️”

Jak widać życie influencerki nie jest łatwe i wiąże się z tym, że każdy może wyrazić swoją opinię. A wy, co sądzicie o zarzutach Agnieszki? Zgadzacie się z nią?