To jak ciężkie jest życie celebryty wiemy nie od dzisiaj. Gwiazdy od zawsze narzekają na nadmiar obowiązków. Jeśli dodatkowo zostają akurat rodzicami i „brawurowo”nie decydują się na pomoc z zewnątrz, życie ich zaczyna przypominać „dramat”.

Agnieszka Włodarczyk śpi na praniu.

Aktorka niedawno została mamą. Jak wielokrotnie podkreślała, macierzyństwo całkowicie ją pochłonęło. Jak twierdzi nie korzysta na codzień z pomocy niani. 40-latka wyznała niedawno, że nie lubi zostawiać swojego synka w towarzystwie innych osób.

Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że boi się oddać synka w inne ręce: „To już zakrawa o niezłą schizę”

Podobnie jak inne gwiazdy Agnieszka za pośrednictwem swojego Instagrama nie tylko kontaktuje się ze swoimi fanami, ale także reklamuje różne produkty. Tak zwana „płatna współpraca” polega na zachwalaniu przeróżnych towarów na swoim profilu. Tym razem aktorka postanowiła w dramatycznym tonie odnieść się do dobrodziejstw jakie daje pralka i suszarka.

Ile zarabiają gwiazdy za jeden post na Instagramie? Ogromne kwoty!

Agnieszka Włodarczyk opublikowała post w którym leży na praniu przed pralką w skąpej koszulce nocnej i prawdopodobnie udaje, że śpi. To „dramatyczne” zdjęcie opatrzyła wpisem, w którym wyznaje, że daleko jej do perfekcyjnej Pani domu.

„Nie jestem perfekcyjną panią domu” – wyznaje. Cieżko jest wszystko ogarnąć w dzisiejszych czasach, gdy ma się małe dziecko, nie ma się niani ani pomocy domowej :). Staram się „normalnie funkcjonować”, staje czasami na głowie, by ogarnąć wszystko co trzeba (…) – czytamy we wpisie.

W dalszej części Agnieszka zachwala sprzęty dzięki którym zdecydowanie łatwiej jej żyć. Zdania pod postem są podzielone – część fanów pisze, że miło im widzieć Agnieszkę w „nieidealnym” stanie, druga część, że zdecydowanie przesadza. A jak wy uważacie? Co myślicie o płatnych reklamach w mediach społecznościowych?

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Uprzedza kobiety przed porodem