Agnieszka Woźniak-Starak przez wielu nazywana jest ikoną stylu. Dziennikarka zachwyca nas jednak nie tylko swoimi stylizacjami (zawsze na najwyższym modowym poziomie i zgodnymi z najświeższymi trendami), lecz także makijażem czy fryzurą. W przypadku tej gwiazdy stacji TVN nie ma mowy o przypadkach, dlatego zarówno make-up, jak i uczesania są dobrze dobrane i tworzą z ubraniami spójną całość. I mimo że Aga od lat wierna jest raczej jednaj fryzurze (długim, prostym, jasnym włosom), jakiś czas temu zdecydowała się zaszaleć i zafundowała sobie grzywkę we francuskim stylu. Teraz przyszedł czas na jej mały tuning.

Agnieszka Woźniak Starak zdradziła, co chciała studiować w przeszłości – nie było to dziennikarstwo

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej grzywce

Agnieszka była niedawno u fryzjera, a efektem tej wizyty podzieliła się na Instagramie. Jak dziś prezentuje się dziennikarka? 43-latka zdecydowała się na nieco krótszą i prostą wersję swojej grzywki.

Tę zmianę natychmiast dostrzegli obserwatorzy prowadzącej „Dzień Dobry TVN”. Jak ocenili tę małą metamorfozę? Zdecydowanie na plus. Wielu fanów Agni pisało, ze wygląda naprawdę pięknie, elegancko i z klasą.

Zgadzacie się z nimi? My zdecydowanie tak!

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak na ściance

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. AKPA