Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisjano w sierpniu 2019 roku w wypadku motorówki. Dziennikarka po śmierci męża zmieniła nieco swój styl życia, zrezygnowała z blichtru i ścianek, a bardziej skupiła się na życiu prywatnym.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża na Instagramie. Obchodziłby 41. urodziny

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogródek

Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku zapytała fanów, co warto hodować w ogródku. Dziennikarka posłuchała internautów i teraz cieszy się bogatym ogródkiem warzywnym na swoich ukochanych Mazurach. Dziś opublikowała serię zdjęć swojej uprawy na Instagramie:

Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam Was, co tu posadzić (dla przypomnienia zdjęcie obok), a tak wygląda to dzisiaj. Spokojnie, nie zamierzam Wam wmawiać, że to moja zasługa, gdybym miała to robić sama prawdopodobnie przez lata te skrzynki stałyby puste. Na szczęście zdjęcie zobaczyła @karolinaferenstein_krasko i napisała – dzwoń do @joannalegutko, ona Ci pomoże, jest najlepsza! I jak widać warto słuchać przyjaciół – pisze Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak odświeżyła wizerunek. Fani zachwyceni!

Zdradza, że codziennie rano przychodzi po świeże warzywa do ogródka:

Pamiętam o tym za każdym razem, kiedy przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty. Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory i nieustająco się zachwycam 😄🙌🏼 #mazury – przyznaje dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak grzmi po wypowiedzi Julii Wieniawy! Chodzi o psa

Karolina Ferenstein-Kraśko odpowiedziała Agnieszce pod postem. Przyznała, że sama doradza, a jej plantacja malin dalej stoi:

Wspaniale to wszystko wygląda !!! Świetnie doradzam przyjaciołom, ale moja plantacja Malin jeszcze w powijakach, a ogródek warzywny w Gałkowie ostatnio też w słabszej formie chyba upodabnia się do mnie – skomentowała Karolina.

Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak przed Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA