Agnieszka Woźniak-Starak jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd i najlepiej ubraną prezenterkę antenową. Jej stylizacje bardzo często gościły na łamach kolorowej prasy lub na plotkarskich serwisach. Celebrytka nigdy nie kryła się ze swoją pasją do mody.

Druga kreacja Agnieszki Woźniak-Starak na Sopot Top of the Top to prawdziwa BOMBA

Agnieszka Woźniak-Starak zaprojektowała kolekcję ubrań

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu postanowiła przekuć pasję w twórczą pracę i zaprojektowała swoją pierwszą kolekcję ubrań, inspirowaną obrazami malarki Zofii Stryjeńskiej. Jak pisze na swoim Instagramie:

Lubię modę. Lubię się nią bawić, traktować z przymrużeniem oka, nie boję się kontrowersji, czasem szukam w modzie szaleństwa. Na pewno nie lubię nudy. Dlatego tak chętnie noszę ubrania Vicher, jednej z najbardziej oryginalnych marek na polskim rynku. Zakochałam się w ich projektach parę lat temu i tak już zostało, aż pewnego dnia pomyślałam – a może siostry Vicher, Inez i Kasia, zgodziłyby się na wspólną kolekcję? (…) Dziś z wielką przyjemnością przedstawiam Wam naszą wspólną kolekcją „Zocha”, kolorową jak obrazy Zofii Stryjeńskiej, niezwykłej kobiety i jednej z moich ulubionych artystek.

W kolekcji znajdziemy między innymi zwiewne sukienki, spodnie dzwony, kolorowe swetry, marynarki. Niestety, nowa kolekcja może się okazać poza zasięgiem przeciętnego Polaka, ponieważ ceny ubrań zaprojektowane przez Agnieszkę Woźniak-Starak zaczynają się od 900zł. Dalej jest już tylko „gorzej” – sukienki za 2800zł, jeansy lub chusta za 1300zł. Najdroższą rzeczą z kolekcji okazała się niebieska sukienka z włoskiego jedwabiu z wiązaniem pod szyją – aby zagościła w naszej szafie trzeba zapłacić aż 4899zł.

Całą kolekcje można obejrzeć na stronie sklepu Vicher

Vicher, kolekcja ZOCHA

Vicher, kolekcja ZOCHA Fot. screen vicher.com