Na początku stycznia Agustin Egurrola potwierdził krążące od jakiegoś czasu pogłoski i pochwalił się w mediach społecznościowych, że wziął ślub. Jak informował tygodnik „Świat i ludzie”, żona choreografa, Diana, jest tancerką, z którą Egurrola spotyka się już od wielu miesięcy.

Maja Bohosiewicz przeżyła KOSZMAR na własnym ślubie! Odważne wyznanie

Agustin Egurrola na ślubnej fotografii z córką

Kiedy choreograf ogłosił radosną informację podzielił się także zdjęciami z małżonką. Jak można było się domyślać, nie były to jedyne zdjęcia wykonane podczas ślubu. Egurrola pokazał kolejną fotografię, jednak na tej nie pozuje z ukochaną, ale z córką.

Bardzo wzrusza mnie to zdjęcie. To był dzień, kiedy moja Carmen, była ze mną i życzyła mi szczęścia i radości. Wiem, że przyjdzie taki dzień, kiedy to ja będę szedł u jej boku jak znajdzie swoją miłość – napisał Egurrola.

Agustin Egurrola i Nina Tyrka

Egurrola przed laty był związany z tancerką Niną Tyrką, którą poznał w programie „Taniec z Gwiazdami”. Para doczekała się nawet córki, Carmen, która urodziła się w 2008 roku. Związek Egurroli i Tyrki jednak nie przetrwał i para rozstała się w 2015 roku, ponoć w burzliwej atmosferze. Od tego czasu tancerz starał się nie mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agustin Egurrola (@agustinegurrola)


ZOBACZ TEŻ:

Kasia Tusk pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcie ze ŚLUBU

Anna Czartoryska-Niemczycka bez MAKIJAŻU i w sukni ślubnej. Dzieli się archiwalnymi zdjęciami

Agustin Egurrola z małżonką w ślubnych strojach

Agustin Egurrola z żoną/fot. Instagram/agustinegurrola

Agustin Egurrola z żoną na ślubnym zdjęciu

Agustin Egurrola z żoną/fot. Instagram/agustinegurrola