Agustin Egurrola dzisiaj poinformował, że po raz drugi został ojcem. Na swoim profilu instagramowym opublikował zdjęcia ze szpitala. Tancerzowi dzisiaj urodził się syn. Gratulujemy!

I OTO ON !!! OSCAR AGUSTIN EGURROLA !!! 7.03.21r. – 1:49. 3690 kg 💪 54 cm 💥 Mama spisała się na medal 🥇 Ale tata też był dzielny 😜💪 Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara -napisał Egurrola. 

Syn Augustina Egurroli

Nie będzie kontynuacji „Mam Talent”! Wszystko przez Augustina Egurrolę

Agustin Egurrola napisał szczegóły porodu. Zdradził godzinę urodzenia, wagę i wzrost dziecka. Oscar przyszedł na świat w nocy, więc poród zaczął się prawdopodobnie jeszcze przed godziną 12 w nocy.

Michał Piróg ostro o decyzji Augustina Egurroli. Nie spodobał mu się jego udział w programie TVP

Egurrola przed laty był związany z tancerką Niną Tyrką, którą poznał w programie „Taniec z Gwiazdami”. Para doczekała się nawet córki, Carmen, która urodziła się w 2008 roku. Związek Egurroli i Tyrki jednak nie przetrwał i para rozstała się w 2015 roku, ponoć w burzliwej atmosferze. Od tego czasu tancerz starał się nie mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.

Agustin Egurrola pokazał córkę. Ma już 11 lat!

Aż do teraz. Agustin Egurrola na początku roku potwierdził krążące rewelacje na temat swojego ślubu.

Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN EGURROLA !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!! – napisał tancerz.

Natomiast zaledwie tydzień temu poinformował, że spodziewa się dziecka. Pochwalił się ciążowym brzuszkiem żony.