W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny uznał, że aborcja ze względu na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu, jest niezgodna z polską konstytucją. Natychmiast rozpętała się burza. Od kilku dni trwają protesty, a o szokującej decyzji piszą nie tylko polskie media, ale także zagraniczne.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zostaną RODZICAMI? Aktor pokazał zdjęcie USG

Adriana Kalska wspiera protest kobiet

Swoje oburzenie i niezadowolenie wyraża ciągle masa osób – chodzą na protesty czy też dają o tym znać w sieci. Do osób, które stanęły po stronie kobiet znalazła się Adriana Kalska. Aktorka, która gra w serialu „M jak miłość”, emitowanym w TVP, o tym, że popiera Protest Kobiet dała znać w mediach społecznościowych.

Kalska nie zamieściła, jak spora część osób, obszernego wpisu. Na InstaStories dodała jednak slajd z czarnym tłem i hasztagami – #czarnyprostest i #protestkobiet. Niby niewielki gest, a jednak. To dość zaskakujące, patrząc na to, że aktorka od kilku lat jest związana jest z Telewizją Polską. Myślicie, że poniesie jakieś konsekwencje?

ZOBACZ TEŻ:

Adriana Kalska pokazała siostrę: „Jak dwie krople wody”

Dziewczęca Adriana Kalska na dawnym zdjęciu. Miała BLOND włosy

Adriana Kalska wspiera protest kobiet

Adriana Kalska wspiera protest kobiet/fot. Instagram/adriana.kalska.official

Adriana Kalska na imprezie M jak miłość

Adriana Kalska/fot. AKPA

Adriana Kalska na ściance

Adriana Kalska/fot. AKPA