Podczas niedzielnego koncertu trasy „Renaissance” w Amsterdamie ekipa techniczna popełniła poważny błąd w finale, a reakcja słynnej piosenkarki została zarejestrowana na filmie.

Beyoncé wściekła na koncercie

W viralowym nagraniu wokalistka musiała siedzieć na srebrnym koniu przez całe wykonanie „Summer Renaissance”. Tylko dlatego, że jej ekipa przegapiła sygnał, aby jej pomóc zejść.

Kiedy jeden z członków ekipy technicznej próbował jej pomóc, Beyoncé odtrąciła jego rękę. Artystka przesunęła również mikrofon na bok i wyczytała z ruchu ust „O mój Boże!” w stronę pracowników.

Natalia Szroeder o koncercie Beyonce w Polsce i śpiewaniu w duecie z Rammstain

W poniedziałek użytkownicy Twittera spekulowali, czy członkowie ekipy technicznej zostali „zwolnieni” czy „odjechali bez pieniędzy” po tej pomyłce.

„Bez wątpienia Beyoncé miała spotkanie ze swoim zespołem zaraz po występie” – żartował jeden z fanów. Inny dodał: „to było naprawdę sporo… ekipa na zdjęciu, tancerze tam, gdzie nie powinni być, Renuma [imię konia] i Beyoncé nadal na ziemi, Beyoncé odepchnęła członka ekipy po próbie pociągnięcia jej, odepchnęła schody, bo była wściekła… ten występ był chaotyczny…” Inni chwalili byłą członkinię Destiny’s Child za zachowanie zimnej krwi, pisząc, że oni sami by rzucili „mikrofonem w czyjąś głowę” w takiej sytuacji.

41-letnia Beyonce odważnie prezentuje obfity biust w przeźroczystej sukni

Jej światowa trasa rozpoczęła się w maju. W tym samym miesiącu najstarsza córka Beyoncé, Blue Ivy, dołączyła do matki na scenie, wykonując epicki taniec. 11-letnia siostra Beyoncé, Rumi, była obecna na koncercie i trzymała transparent „Kochamy Cię, Blue!” w geście wsparcia.

Forum