Aleksandra Popławska jest jedną z bardziej charyzmatycznych aktorek. Nie opowiada w mediach o prywacie, ale za to porusza ważne i społeczne tematy. Ostatnio zbojkotowała program Kuby Wojewódzkiego, u którego wystąpiła Caroline Derpieński. Znana z takich filmów jak „Kobiety mafii”, „Underdog”, „Wataha”, czy „Klangor”.

Aleksandra Popławska o leczeniu się w Polsce: „To nie jest kraj dla chorych ludzi”

Aleksandra Popławska pochowała swojego pupila

Dziś aktorka opublikowała poruszający post na Instagramie. Przekazała obserwatorom smutne wieści, że jej czworonóg przegrał walkę z nowotworem. Widzimy, że Popławska była bardzo zżyta z psem i traktowała go jak jak przyjaciela:

„Idzie rak, nieborak…” I przyszedł i zabrał najwierniejszą adoptowaną pieskową i futrzastą przyjaciółkę. Nie wiadomo ile dokładnie miała lat, adoptowałam ją 10 lat temu ze schroniska w Radomiu … Wczoraj odleciała na skrzydłach EuThanatosa…. Kto dostąpił zaszczytu takiej miłości ten wie jaki to ból…. Bo przyjacielem jest ktoś, kto cię kocha, gdy zapominasz kochać siebie… #piesnajlepszyprzyjacielczłowieka #faraway – napisała Aleksandra Popławska. 

Możemy zobaczyć po zdjęciach, że pupil aktorki towarzyszył jej niemal wszędzie. Chętnie z nim odpoczywała, zabierała do lasu i przytulała. Fani przesłali jej słowa otuchy pod postem:

  • Bardzo mi przykro
  • Współczuję
  • Najgorzej gdy muszą odejść. Trzymajcie się mimo wszystko
  • Olu, bardzo współczuję. Czuję i wiem – piszą internauci.

Aleksandra Popławska w Playboyu o tym, komu odda ciało i duszę + NOWE ZDJĘCIA

Aleksandra Popławska naga w Playboyu: „delikatnie perwersyjna”.

Aleksandra Popławska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Popławska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Popławska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aleksandra Popławska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA