Aleksandra Żuraw to gwiazda 4. edycji Top Model. Obecnie jest youtuberką i influencerką. Udało jej się zdobyć rzesze fanów.

Twierdzi, że nie powiększała BIUSTU! Fanki czują się oszukane…

Ola podzieliła się z nimi wspaniałą wiadomością – spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Napisała też, że musiała przejść ciężką drogę.

Mam, mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem! Per Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach.

Lekarze twierdzili, że modelka nie będzie mogła mieć dzieci, ale udało się.

Charakter zdecydowanie po tacie 😇 będę się dzielić z Wami każdym momentem! Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe… Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem.

Napisała też o tym, jak zmienia się jej ciało.

I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia – rodzina. 👩🏻🧔🏻👶🏼

Ola Żuraw z Top Model powiększyła BIUST?! Komentarze: Ty ladacznico

Fani w komentarzach gratulują. My oczywiście się dołączamy!

Babcia mówiła, żeby pestek arbuza nie połykać! 🙈 Ogromnie stresowałam się tym dniem. Mam, mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem! Per Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach. Po za tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami 🤘🏼 #rockandrollbaby Charakter zdecydowanie po tacie 😇 będę się dzielić z Wami każdym momentem! Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało. Zawsze kiedy mówiłam, że chciałabym mieć rodzinę, dzieci ogromnie się wzruszałam, mając z tylu głowy fakt, że prawdopodobieństwo spełnienia tego marzenia jest nikłe… Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem. I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia – rodzina. 👩🏻🧔🏻👶🏼

Post udostępniony przez Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw)