Nie tylko my czujemy, że o tym przystojniaku niebawem zrobi się wyjątkowo głośno. Już mówi się, że jest przystojniejszy od Maćka Zakościelnego i Mateusza Damięckiego razem wziętych, do tego ten głos… Mowa o Aleksym Komorowskim, który wcielił się ostatnio obok Basi Kurdej-Szatan w jedną z głównych ról w Dzień dobry, kocham cię. Wiedzieliście, że aktor robi też karierę za granicą?

Aleksy udzielił właśnie wywiadu agencji Newseria Lifestyle. Okazuje się, że Aleksy studiował nie tylko w Polsce, ale i szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku:

– Dzięki Akademii Teatralnej miałem możliwość wyjazdu do Nowego Jorku. Szkoła mi pomogła ze wszystkimi papierami, dlatego bardzo im za to dziękuję. Ale ta przygoda się skończyła i później realizowałem kolejne projekty. Na pewno polecam taki wyjazd każdej młodej osobie, która chce spróbować swoich sił w aktorstwie.

Udało mu się już zagrać w anglojęzycznej komedii SuperBob:

– Jestem aktorem, chodzę na różne castingi i czasami mi się udaje. Środowisko angielskie nie różni się za bardzo od polskiego. Trochę głupio mi o tym mówić, ponieważ nie zrobiłem aż tak dużo, żebym mógł teraz opowiadać o statystykach. Może za 40 lat będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat. Na razie jest to przede wszystkim po prostu niesamowite przeżycie.

Są tu jakieś fanki Aleksa?

&nbsp

Aleksy Komorowski już robi furorę za granicą? (VIDEO)