Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub trzy lata temu w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Na ich weselu bawiło się 2640 gości. Ten szczególny dzień upamiętnił fotograf o polskich korzeniach, Alexi Lubomirski. Wykonywał wszystkie oficjalne zdjęcia podczas królewskiego ślubu.

Ślub Meghan i Harry’ego

ZASADY korzystania z toalety na ślubie Meghan i księcia Harrey’ego!

Alexi Lubomirski z okazji trzeciej rocznicy ślubu Meghan i Harry’ego przypomniał ten wyjątkowy dzień. Na swoim Instagramie opublikował ich jedno z najlepszych zdjęć, jakie powstało po ceremonii ślubnej. Wspomniał kulisy powstawania fotografii:

Po ceremonii, oficjalnych portretach i przemówieniach, mieliśmy 5 minut na zrobienie zdjęć w Ogrodzie Różanym. Nie wiedziałem, że  co najmniej 5 minut minie, zanim DOTRZEMY do ogrodu różanego! Więc od razu zacząłem robić zdjęcia, gdy szliśmy – wspomina Alex.

Trzy OFICJALNE zdjęcia ze ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle

Zwraca uwagę, że na fotografii widzimy pierwsze chwile Meghan i Harry’ego z dala od tłumu po ceremonii ślubnej:

Wiedząc, że zostało nam kilka sekund i zaraz będą musieli wyjść, poprosiłem parę, aby usiedli na schodach. Nastąpiła nagle chwila całkowitego odprężenia, ulgi i radości, gdy nowożeńcy mieli pierwszą chwilę tylko dla siebie z dala od milionów oczu. Pstryknąłem tak szybko, jak tylko mogłem, uścisnąłem ich, gratulując i zostali zabrani do życia małżeńskiego … 🙂 – pisze Lubomirski.

Polski fotograf pracował z Meghan Markle. Zdradził, czego NIE MÓGŁ robić przy byłej księżnej

Na oficjalnych profilach rodziny królewskiej nie pojawiła się żadna wzmianka o rocznic ślubu pary.

Ślub Meghan Markle i Harry'ego

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM

Ślub Meghan Markle i Harry'ego

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM