Alicja Bachleda-Curuś dziś świętuje 40. urodziny. Mimo wieku wciąż pozostaje jedną z piękniejszych polskich aktorek. Nigdy nie musiała zwracać uwagi na siebie poprzez kreacje, zazwyczaj preferowała styl casual, czyli gładki spodnie, jeansy, sweterki, czy jednokolorowe bluzki.

Połączyło ich gorące uczucie, które szybko się wypaliło. Byli razem trzy lata i doczekali się syna

Alicja Bachleda-Curuś skończyła 40 lat

Alicja Bachleda-Curuś bardzo rzadko sięga po wyraziste kreacje. Nawet podczas rozdania Złotych Globów, kiedy zjawiła się z Colinem Farrellem, miała na sobie elegancką granatową suknię bez zbędnych dodatków.

Z okazji 40 urodzin aktorka postanowiła zaszaleć. Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swoich urodzin, które świętowała w Stanach Zjednoczonych, w Los Angeles.

Alicja Bachleda-Curuś w końcu się obroniła! „Jedna z moich najlepszych uczennic”. Co studiowała?

Na urodzinowe przyjęcie włożyła żółto jaskrawą sukienkę z dodatkiem białej siateczki. Kreacja była uszyta w formie bombki, z głębokim dekoltem i szerokimi rękawami. Alicji jeszcze nie widzieliśmy w takim wydaniu!

Aktorka opatrzyła post wymownymi słowami nawiązując do swoich 40 urodzin:

Najbardziej kocham te momenty przejścia, od zachodu do wschodu słońca, kiedy jedno staje się drugiem. Dziękuję za podzielenie się ze mną tą podróżą. Urodzinowe – napisała.

Alicja Bachleda kupuje dom w Polsce?! Wraca na STAŁE?

Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA