Magdalena Cielecka do dziś uważana jest za twardą i bezkompromisową kobietę, a zarazem niezwykle seksowną i zmysłową. Wielu facetów, w tym aktorów straciło dla niej głowę m.in. Andrzej Chyra.

Magdalena Cielecka w wywiadzie przyznała się, że znowu jest singielką

Wielka miłość Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry

Związek Magdy Cieleckiej i Andrzeja Chyry był wyjątkowy i wzbudzał wiele emocji. Poznali się, kiedy byli zajęci: ona z Grzegorzem Jarzyną, on z Martyną Kownacką. Na tyle się w sobie zakochali, że postanowili zakończyć swoje dotychczasowe relacje, żeby móc oficjancie wejść w związek.

Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

Magdalena Cielecka zapozowała TOPLESS! Zamurowało nawet Andrzeja Chyrę (FOTO)

Niestety wspólne życie pod jednym dachem szybko ich zweryfikowało. Podobno Andrzej Chyba nie umiał zrezygnować z fascynacji pięknymi kobietami, co wywoływało złość u aktorki. Niestety po sześciu latach się rozstali w 2008 r. Natomiast udało im się wypracować dobre relacje i do dziś potrafią razem grać na scenie, czy w filmie.

Mój związek z Andrzejem skończył się, wypaliły się emocje, oboje mamy nowe życie. Został układ zawodowy i zaufanie dwojga profesjonalistów — mówiła aktorka swego czasu.

Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Magda Cielecka i Marta Nieradkiewicz gwiazdami premiery filmu „Lęk”

Wygląda na to, że wciąż darzą się szacunkiem. Kiedy Magdalena Cielecka 20 lutego skończyła 52 lata, Andrzej Chyra nie zapomniał o jej urodzinach. Z tej okazji opublikował post na Instagramie, w którym złożył życzenia byłej partnerce i pokazał kilka wyjątkowych zdjęć aktorki. Co najlepsze, opublikował nawet prywatny kadr, na którym jest ona i jej obecny partner Bartosz Gelner.

Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Mikulski/AKPA

Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka Fot. Palicki/AKPA

Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka