Andziaks jest jedną z popularniejszych youtuberek w Polsce. Wzbudza ogromną ciekawość internautów, a jej poród i ślub śledziła prawie cała Polska. Po hucznym weselu pochwaliła się zakupem pięknej willi z ogrodem. Także jak widać, na brak pieniędzy nie narzeka.

Andziaks pokazała, jak będzie wyglądać jadalnia w nowym domu

Andziaks szuka asystentki

Po wielkim hucznym weselu, na które wydała krocie pieniędzy, przyszedł czas na własny dom. Od kilku tygodni pokazuje fanom wizualizacje wnętrz zaprojektowane przez architekta. Widzimy, że para w tym przypadku także nie oszczędza.

Andziaks i Luka projektują duży przeszklony dom w stylu glamour, przy tym nadal nagrywają filmy na YouTubie i opiekują się córeczką Charlotte.

Wygląda na to, że parę przerosły obowiązki i zdecydowali się na prywatną asystentkę. Angelika Zając opublikowała na swoim Instagramie ogłoszenie, na którym wymieniła, jakie obowiązku czekają na przyszłego pracownika.

Kolejna fala krytyki fanów Andziaks! Nowa łazienka influencerki nie przypadła im do gustu

Czytamy, że do obowiązku asystentki będzie należało prowadzenie kalendarza spotkać, planowanie tygodnia, pomoc w planach zdjęciowych, umiejętność robienia zdjęć i krótkich filmów. 

Do tego przyszła asystentka powinna posiadać swój samochód, dyspozycyjność od 9-16, a czasami poza standardowymi godzinami, a także posiadanie estetyki i kreatywności.

Andziaks wyznaje, że była GNĘBIONA w szkole. Teraz pokazała SMS’y koleżanki, która ją prześladowała

Andziaks pokazała projekt sypialni

Andziaks pokazała projekt sypialni