Aneta Kręglicka w 1989 roku zdobyła koronę najpiękniejszej Polki, a kilka miesięcy później wygrała konkurs Miss Świata w Hongkongu. Od tego momentu do dziś działa w modelingu i chętnie obraca się w środowisku show-biznesowym.

Aneta Kręglicka pokazała swoje umięśnione ciało! Imponująca forma 58-latki

Aneta Kręglicka straciła mamę

Aneta Kręglicka w marcu będzie świętowała 59. urodziny, ale wygląda na to, że będą to dość smutne urodziny. Dziś podzieliła się z fanami na Instagramie, że rok temu pożegnała mamę i do dziś nie może otrząsnąć się z żałoby.

Przeżywam ostatnie dni w moim rodzinnym domu. Szczególny moment. Podjęłam trudną, ale konieczną decyzję, by po stracie, po upływie roku, iść dalej. Tu pozostawiam część swojego życia, a zabieram wspomnienia i wrażliwe chwile. Nie jest mi łatwo, bo pożegnania nigdy nie są łatwe – zaczęła.

Z wpisu wynika, że modelka postanowiła sprzedać rodzinny dom. Wróciła też wspomnieniami do dzieciństwa: 

„Mimo to wiem, że jestem szczęściarą, miałam dom marzeń, dom pięknych i dobrych ludzi. To oni dali mi ogrom miłości, nauczyli zasad, przyzwoitości, szacunku dla innych, wrażliwości i empatii. Zawsze we mnie wierzyli i szanowali moje wybory. Poprowadzili mądrze przez część mojego życia, dmuchali w skrzydła, a potem wypuścili i przyglądali się dyskretnie. Niczego nie narzucając, nie zabraniając, do niczego nie zmuszając i nigdy nie krytykując. Zawsze czułam ich wsparcie i sama też nie zawiodłam zaufania. To dzięki nim jestem jaka jestem, silna z poczuciem własnej wartości. Chciałabym być podobnym wzorem dla mojego syna” – tłumaczy.

Aneta Kręglicka zdradziła, jak dba o urodę. Wygląda na prawie 60 lat?

Wyznaje, że śmierć mamy bardzo przeżyła. Zdała sobie sprawę, że przestała być dzieckiem:

Niestety dzisiaj muszę pogodzić się ze swoją stratą i myślą, że pewien etap w moim życiu zakończył się bezpowrotnie, że przestałam być dzieckiem. I to chyba jest najtrudniejsze. Nie usłyszę w słuchawce telefonu: córeczko jedź ostrożnie – pisze Kręglicka. Nie powiem: nie ma, jak u mamy. Smutne, bo nieodwracalne. Życie się jednak nie kończy i chcę mocno wierzyć, że przede mną jeszcze piękne i zapadające w serce chwile, choć na pewno inne, bo… przecież nic w życiu nie zdarza się dwa razy – modelka na koniec zacytowała słowa Wisławy Szymborskiej.

Aneta Kręglicka chwali się na Instagramie przystojnym synem. Aleksander kończy 23 lata

IG/anetakreglicka_official

IG/anetakreglicka_official

Aneta Kręglicka, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA