Najpierw poznaliśmy ją na planie serialu Pierwsza miłość, gdzie poznała ojca swoich dzieci, Mikołaja Krawczyka. Kiedy chłopcy przyszli na świat, Mikołaj zostawił aktorkę dla Agnieszki Włodarczyk. W mediach aż huczało od plotek. Potem Aneta Zając dała się poznać w Tańcu z gwiazdami jako ciepła i pracowita kobieta. Na tyle przypadła widzom do gustu, że wytańczyła Kryształową Kulę. Pieniądze z wygranej przeznaczyła na wykończenie mieszkania. Teraz zdecydowała się w swojej karierze na kolejny krok. Właśnie pojawiła się gorąca sesja z Anetą dla Playboya.

Na okładce gwiazda pozuje w czarnej bieliźnie, a od jej spojrzenia trudno oderwać wzrok. Pozostałe zdjęcia zapowiadają się na równie gorące. Dlaczego Zając zdecydowała się pokazać swoje wdzięki?

– To jak odegranie roli. Zależy mi na tym, by pokazać, że wcielam się w różne postaci, przybieram skrajne pozy, i to niekoniecznie w słodkich różowych pantofelkach z pomponem. Z niczym nie zrywam. Jestem odpowiedzialną i grzeczną osobą, tak mnie wychowali rodzice. Tą sesją pokazuję siebie w nowej odsłonie i to jest głównym celem tego projektu. Zając zostanie króliczkiem – tłumaczyła w rozmowie z Fleszem.

Poradziła sobie doskonale!

W 2014 roku dla Playboya rozebrały się między innymi:

Lidia Kopania w listopadowym Playboyu – zobacz FOTO.
Dziewczyna Neymara w czerwcowym Playboyu- zobacz FOTO
Olga Niedzielska w majowym Playboyu- zobacz FOTO
Luxuria Astaroth w kwietniowym Playboyu- zobacz FOTO
Sonia Wesołowska – nowa Wodzianka w marcowym Playboyu- zobacz FOTO

Już jest Playboy z Anetą Zając! (FOTO)

Już jest Playboy z Anetą Zając! (FOTO)

Już jest Playboy z Anetą Zając! (FOTO)

Już jest Playboy z Anetą Zając! (FOTO)

Już jest Playboy z Anetą Zając! (FOTO)