Od dziś w sprzedaży nowy numer magazynu CKM, a w nim wywiady, raporty, porady i gwiazda numeru, czyli Angelika Wachowska.

Ładna brunetka jest studentką i modelką. W rozmowie z magazynem przyznała się też do swej słabości – otóż Angelika jest również (co zapewne nie ucieszy panów) zakupoholiczką. W sesji dla CKM Wachowska pokazuje swe ekscytujące oblicze – czytelnikom na pewno skoczy puls.

Do każdego numeru majowego CKM dołączono Wielką Księgę Kawałów Barowych – kilkaset kawałów bez cenzury, zaskakujące tricki barowe, niezwykłe fakty, memy, których nie znajdziesz w internecie.

Co jeszcze w nowym numerze magazynu?

Wielki sport: wywiad z Lukasem Podolskim
Najpopularniejszy w Polsce piłkarz reprezentacji Niemiec, urodzony na Śląsku Lukas Podolski, opowiada o swoich pasjach, słabostkach, miłości, braku pociągu alkoholu, ogórkach kwaszonych dziadka z Gdańska i tym, że chciałby zagrać z Robertem Lewandowskim.

Raport – tanie podróżowanie – w 80 złotych dookoła świata
Długi weekend to najbliższa okazja przetrenowania jak gdzieś pojechać, coś fajnego obejrzeć, zjeść miejscowych przysmaków, wrócić pełnym wrażeń do domu – i nie zbankrutować. Jeśli nie w długi weekend, możesz tanio urządzić sobie wakacje.

Piwna majówka
Maj to idealna pora, by spróbować nowych smaków piwa i dowiedzieć się czegoś nowego o trunku z pianką. Podpowiadamy gdzie co pić, gdzie co zwiedzać oraz podajemy najnowsze naukowe fakty dotyczące spożycia piwa.

Heros
Dennis Rodman, słynny niegdyś koszykarz, a dziś przyjaciel dyktatora Korei Północnej, spisał wspomnienia. Jedno można o nim powiedzieć z pewnością: choć był sportowcem, nigdy nie preferował zdrowego trybu życia…

Gadżety na wiosnę
Parę odjechanych gadżetów, dzięki którym chętniej wychylisz nos z domowych pieleszy i wyjdziesz na wiosenny spacer lub przebieżkę.

Crime story: Wywiad Louis Ferrante
Zaczynał karierę jako mafioso w słynnej rodzinie Gambino, ale po ośmioletniej odsiadce zaczął uczciwe życie biznesmena i pisarza. Nikt nie wie tyle co on o ciemnych sprawkach mafii, a to co opowiada zmrozi ci krew w żyłach.

Partnerstwo: poradnik orgazmodawcy
Wszystko, co mężczyzna powinien wiedzieć o kobiecym orgazmie

Ziołoterapia
…czyli siedem roślin, które przydadzą się każdemu facetowi. Leczą kaca, podnoszą inteligencję, a nawet podnoszą, hm, satysfakcję z pożycia…

Pictoriale
Viki, dj-ka z Budapesztu oraz Hannah i Melissa, dwie urocze Brytyjki, które wybrały się w podróż samochodem po Europie, ale bały się przyjechać nim do Polski

OD TEGO NUMERU CKM DOSTĘPNY JEST TEŻ W WERSJI CYFROWEJ NA TABLETY (IPADY + TABLETY Z SYSTEMEM ANDROID). APLIKACJE DO POBRANIA NA: www.sklep.marquard.pl

Angelika Wachowską gwiazdą nowego CKM (FOTO)

Angelika Wachowską gwiazdą nowego CKM (FOTO)

Angelika Wachowską gwiazdą nowego CKM (FOTO)