Od oskarowej gali minęło już sporo czasu, ale dopiero teraz Angelina Jolie komentuje zamieszanie, jakie na czerwonym dywanie wywołała jej prawa noga pozująca do zdjęć niczym autonomiczna osoba chcąca uciec spod sukienki gwiazdy.

Po tym, jak sieć obiegły fotki, na których Jolie wystawia swą kościstą kończynę, śmiechu było co niemiara. Sama Angelina również podeszła z dystansem.

Na pytanie Huffington Post, jak skomentuje „aferę\”, Jolie odparła:

Szczerze mówiąc nie przykładałam do tego żadnej wagi. Wiecie o co mi chodzi, nie oglądam w telewizji tych wszystkich programów, a kiedy jestem w sieci i widzę coś na swój temat, nie wchodzę na to. A ludzie, którymi się otaczam, naprawdę nie mówią o tego typu rzeczach (śmiech). Owszem, słyszałam coś o tym, ale nie zwróciłam na to uwagi. To przecież naturalne, gdy się jest kobietą i zakłada kreację na wielką galę, raczej nie myśli się o takich rzeczach.

Mimo wszystko chcieliśmy jeszcze raz podziękować Angelinie za odrobinę zabawy. Jolie wyzwoliła w ludziach sporo kreatywności i za to również należą się jej podziękowania 😉

\"Angelina

\"Angelina

\"Angelina

\"Angelina

\"Angelina

\"Angelina

\"Angelina