Angelina Jolie zabrała ojca do Włoch
Stosunki Angeliny Jolie i jej ojca, Jona Voighta, przez 7 lat nie były najlepsze, a tak naprawdę ich w ogóle nie było.
Wszystko zaczęło się od tego, kiedy to aktor w 2001r. opowiedział w wywiadzie dla Access Hollywood, że jego córka ma poważne zaburzenia psychiczne.
Zeszłej wiosny Angelina znów zaczęła rozmawiać z ojcem. Teraz, kiedy kręci we Włoszech film The Tourist, towarzyszy jej cała rodzina: partner Brad Pitt, szóstka dzieci i… Voight.
TUTAJ możecie obejrzeć zdjęcia gwiazdy z rodziną.
Niech się pogodzą. 🙂 Wszystkiego dobrego im życzę.
gość, 22-02-10, 11:52 napisał(a):gość, 22-02-10, 09:51 napisał(a):Obraziła się, bo tatuś powiedział PRAWDĘ!nie chodziło tylko o te słowa- przede wszystkim o sposób, w jaki Voight traktował matkę Angelinyniestety Angie ma nature ojca, nie patrzy na innych tylko sięga po to na co ma ochotę. Sama nie była w porządku do swojej matki, a swojego drugie męża Bill’ego zgarnęła można powiedziec sprzed ołtarza Laurz’e Dern – ona dowiedziała się o namietnym związku niedoszłego męża z Jolie z gazet. Angie ma rogatą duszę jak ojciec i pewnie dlatego tak trudno im się dogadać. Tylko matka wybaczała jej wybryki, bo to była chodząca dobroć i łagodność
gość, 22-02-10, 09:51 napisał(a):Obraziła się, bo tatuś powiedział PRAWDĘ!tia, znam ten typ, kontaktu z dzieckiem nie mial latami, jak probowala sie z nim dogadac i opowiedziala mu o swoich obawach itd tudziez sie rozplakala bez powodu bo miala akurat okres to tatus do telewizji polecial o zaburzeniach opowiadac… Do tego jest rasista i nazwal Zahare publinie Shakira… Duzo dobrej woli ze strony Angeliny, skoro ponownie dala mu szanse.
Moze sie w koncu opamietal, bardzo trudny czlowiek
Ideał piękności i tyle, co tu dużo mówić
zycze jej jak najlepiej
Każdy może się zmienić, to że jako młoda dziewczyna trochę szalała, nie znaczy,że jako dorosła kobieta nie może być dobrą matką i człowiekiem.
Może się pogodzą ; ]
zycze i jej i jej rodzinie jak najlepiej. mysle ze Brad ma duzy wklad na stosunki Angeliny z ojcem. Tworzą wspaniała rodzine i parę ! Wszystkiego dobrego kochani 😀
Angeina przynajmiej nie trwoni pieniadze na hulaszcze imprezy lecz stara sie od siebie dac cos innym. Piekne jest to co robi. Zycze wytrwalosci
Cała rodzinka Voightów ma zaburzenia, obejrzyjcie sobie wcześniejsze wywiady Angeliny co ona za przeproszeniem p***- o swoim życiu erotycznym, o polityce, o rodzinie i to takie głupoty, wygląda na niezłą idiotkę w tych wywiadach a wy jedziecie na Megan Fox…
Ona sie stara, Brad sie stara i jej ojciec sie stara. Wszyscy razem tworza fajna rodzine, zycze im jak najlepiej 🙂
ojciec powiedział prawdę…angelina nie jest normalna
gość, 22-02-10, 09:51 napisał(a):Obraziła się, bo tatuś powiedział PRAWDĘ!nie chodziło tylko o te słowa- przede wszystkim o sposób, w jaki Voight traktował matkę Angeliny
Bardzo duży wkład w pogodzeniu się Angie z ojcem ma Brad. To wspaniały facet i tyle!
Ludzie popełniają błędy ,ojciec Angie popełnił ich wiele już nie tylko mówiąc te słowa,
ffortaleza, 22-02-10, 08:48 napisał(a):zycze jej jak najlepiej, wielu ludzi jej nie lubi, ale jak dla mnie to dobra aktorka, kochajaca matka i partnerkaZgadzam się w 100 %
ma pretensje do ojca a sama wiedzie takie życie jak on,
Obraziła się, bo tatuś powiedział PRAWDĘ!
zycze jej jak najlepiej, wielu ludzi jej nie lubi, ale jak dla mnie to dobra aktorka, kochajaca matka i partnerka