Kilka miesięcy temu o Ani Bałon było głośno przez wzgląd na jej proces odchudzania. Finalistka Top Model udzielała wtedy wielu wywiadów odnośnie diety i treningów. Tym razem jednak zaskoczyła tematyką swojej wypowiedzi.

Ania w rozmowie z portalem www.przeambitni.com wyznała, że nawróciła się na mszy uzdrowieniowo-egzorcystycznej:

– Ja się nawróciłam po prostu, bo pojechałam do Częstochowy z Karolem na taką mszę, która się nazywa „Mamre”. I to jest msza uzdrowieniowo-egzorcystyczna, ludzie tam proszą, mają swoje różne intencję. Proszą o poprawę swojego stanu zdrowia, o zmianę na lepsze, nieważne, każdy może mieć jakąś swoją intencję i to rzeczywiście pomaga (…) Z niektórych ludzi wychodzą demony, z niektórych ludzi, niektórzy ludzi mdleją, bo doznają spoczynku w Duchu Świętym. I to jest bardzo pozytywne.

Modelka dodała, że zdarzyło jej się tam omdleć:

– Jak ksiądz mi powiedział o tych moich rzeczach z życia, jakie miałam problemy, co powinnam robić, czego nie robić to później jakoś tak zadziałał, że on we mnie chuchnął, a ja przewróciłam się do tyłu. Nagle straciłam czucie w całym ciele i poleciałam do tyłu i ludzie mnie złapali z tyłu. Takie omdlenie chwilowe i to jest właśnie spoczynek w Duchu Świętym.

Dacie wiarę? – chciałoby się zapytać.

Ania Bałon nawróciła się na mszy egzorcystycznej (VIDEO)

Ania Bałon nawróciła się na mszy egzorcystycznej (VIDEO)