Odkąd Kanye West rozstał się z Kim Kardashian jego wizerunkowy kryzys coraz bardziej się pogłębia, a raper od jakiegoś czasu wciąż szokuje, jednak tylko i wyłącznie w ten negatywny sposób. Niedawno prawdziwe oburzenie i niesmak wywołały zamieszczone przez niego w sieci wpisy o antysemickim zabarwieniu, w których gloryfikował Hitlera oraz zaprzeczał aby kiedykolwiek doszło do holokaustu. Równie głośno było o pokazie kolekcji Yeezy, marki Westa, podczas której raper pojawił się w bluzie z napisem „White Lives Matter” na plecach i wizerunkiem Jana Pawła II z przodu.

Później obraził zmarłego George’a Floyda sugerując, że mężczyzna umarł z przedawkowania, a nie po uduszeniu przez policjanta, który go zatrzymał. Większość znanych marek zawiesiła już współpracę z kontrowersyjnym raperem i nawet Elon Musk stracił do niego cierpliwość, kolejny raz wyrzucając go i banując na Twitterze, chwilę po tym, gdy przywrócono mu konto.

Nawet Elon Musk stracił cierpliwość i wyrzucił Kanye’go Westa z Twittera!

Anja Rubik komentuje ostatnie wybryki Kanye Westa. Zna rapera osobiście

Teraz jego ostatnie wybryki postanowiła skomentować Anja Rubik, która jak się okazuje zna Kanye osobiście. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że potępia jego aktywność w mediach i jednocześnie podkreśliła, że mamy do czynienia z psychicznie chorą osobą, która wymaga natychmiastowej pomocy:

To jest całkowity absurd. Te tematy, które on porusza to są bardzo trudne i ciężkie tematy. To, co mnie najbardziej martwi, to to, że on w jakiś sposób zezwala na hejt, na pewien rodzaju rasizmu. W ogóle te wypowiedzi nie powinny mieć miejsca. Cieszę się, że go zdjęli z social mediów. Równolegle, ja go znam i wydaje mi się, że to jest bardzo chory człowiek, który potrzebuje pomocy. Ta rzeczywistość, w której on żyje, nie jest naszą rzeczywistością. On naprawdę potrzebuje pomocy. Martwię się, co z nim dalej będzie.

Jak myślicie, co dalej z Kanye?

Kanye West w końcu się doigrał! Grozi mu pozew o 250 MILIONÓW DOLARÓW