Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z bardziej skrytych celebrytek. Nie wywleka życia prywatnego w mediach społecznościowych, stara się zachować równowagę: najczęściej wrzuca selfie, czasem fotki ze swoimi dziećmi czy małżonkiem.

Anny Czartoryska-Niemczycka ma piękną KUCHNIĘ. Jest spójna z resztą mieszkania

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała ciążowy brzuszek

Anna Czartoryska-Niemczycka na początku listopada poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka z Michałem Niemczyckim. Para ma już trójkę dzieci: Ksawerego, Janinę i Antoniego.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży!

Gwiazd tuż przed porodem wybrała się jeszcze na wakacje na Fuerteventurę. Dziś zaprezentowała się na Instagramie w samym stroju kąpielowym, odsłaniając ciążowe kształty. Widzimy, że aktorka nadal może pochwalić się świetnym ciałem i to w czwartej ciąży!

Ania przy okazji opowiedziała o swoim turystycznym miejscu. Zdradza, że to na Fuerteventurze może się odprężyć i zrelaksować:

Jesteśmy na „Fuercie” chyba już 5ty raz. Zawsze na kilka dni przed powrotem stąd robi mi się żal, że nie możemy zostać dłużej (chociaż zazwyczaj szybko tęsknię za domem). Jest coś takiego w tej wyspie, że nie mam jej dość. Surowy, bezkresny krajobraz, który daje wytchnienie zmęczonym oczom, czyste powietrze dla przepracowanych, warszawskich płuc, szerokie plaże, ogromne fale oceanu, tajemnicze, dramatycznie wyglądające wulkany… Niewiele jest tu do zwiedzania (a ja zawsze muszę zwiedzić WSZYSTKO. – tu odpoczywam). Można za to dobrze zjeść. Jest kameralnie, wszędzie blisko. Temperatury umiarkowane, tylko wiatr czasem daje się we znaki. Raj dla surferów i kite’owców! Pogoda bywa zmienna, ale to dobrze, co kilka dni przychodzi wytchnienie od pełnego słońca – pisze aktorka.

Anna Czartoryska-Niemczyska o podejściu do wegetarianizmu. Internauci: BRAWO

Uważa, że Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce dla początkujących podróżników i na pierwsze (zimowe) wakacje z małymi dziećmi.

W miarę blisko (5,5 godziny lotu, to tyle samo co samochodem z Warszawy na Hel albo do Zakopanego), na dowód osobisty, bez szczepień na egzotyczne choroby (teraz trzeba mieć paszport covidowy albo ważny test). Mimo tego, że geograficznie to już Afryka, wciąż wszystko działa jak w Europie (roaming/waluta/język/ubezpieczenie). Każda wyspa jest inna i ma swój, niepowtarzalny klimat (my się wypuściliśmy kilka razy na fascynującą, wulkaniczną Lanzarote, ale pozostajemy wierni Fuercie). Mamy tu już wydeptane własne ścieżki, ale łatwo znaleźć niedrogie opcje all inclusive w biurach podróży. PS. Upewnijcie się tylko, że Wasz hotel ma podgrzewaną wodę w basenie – poradziła gwiazda. 

Anna Czartoryska z ciążowym brzuszkiem ubiera choinkę

Anna Czartoryska, fot. Instagram: annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka fot. AKPA

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki na czerwonym dywanie

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki/fot. AKPA