Gdy Piotr Adamczyk udziela swej twarzy stacji TVN, jego partnerka, Anna Czartoryska, bryluje na salonach Telewizji Polskiej
Aktorkę zobaczymy na antenie publicznej telewizji w serialu Przystań. Czy jej uroda i klasa przyciągną tłumy przez telewizory? Wkrótce się przekonamy.
swietnie wyglada:)
ma minę jak by wiedziała wszystko … zadufana …
bardzo ładnie wygląda:D
Buty ma okropne… ale jest bardzo ładna ;p
ie widzialam jej w zadnym filmie
Ładna jest.
Niestety nie znam jej, mam nadzieję, że to nie kolejna ładna “panna nikt”. Ładnie i skromnie ubrana, zobaczymy co dalej..
gość, 04-09-09, 23:15 napisał(a):Kiedys trzeba było skonczyc filmówke, dzisiaj wystarczy byc ladnym. MasakraAkurat ona jest ze szkoły teatralnej 🙂
Ozdoba imprezy – raczej nie. Niczym się nie wyróżnia. Choć może to i plus.
Kiedys trzeba było skonczyc filmówke, dzisiaj wystarczy byc ladnym. Masakra
A gdzie ona taka ładna? Bardzo popularna uroda, nic szczególnego.
piękna jest ,jestem kobietą i mnie powala
hahaha od kiedy noszenie rajstop świadczy o przynależności do danej klasy?:D Uwaga, wszystkie kobiety noszące rajstopy! Jednoczmy się! 😀
gość, 04-09-09, 17:25 napisał(a):o Boże!!!! Jak ona wyglada???? Hrabianka z bożej łaski!!! te rajstopy to jakis koszmar!!! te rajstopy sa właśnie symbolem tego z jakiej klasy pochodzi. moze i są niemodne, ale kobiecie nie wypada pokazać się na eleganckim przyjęciu z gołymi nogami!
wszystko ładnie pięknie, ale.. cóż ona ma za kolor na głowie?:D Ni to siwe ni to czarne 😀
o Boże!!!! Jak ona wyglada???? Hrabianka z bożej łaski!!! te rajstopy to jakis koszmar!!!
jest w niej coś odpychającego… ;/
pozować to jeszcze nie potrafi. zobaczymy co nam pokaże 🙂
Ale przemawia przez was zazdrosc baby!! załosne
Czyżby szlachcianka ;> ?
przystań kręcą w Giżycku. jakiś czas temu widziałam Adamczyka, przyjechał do niej, siedzieli w sobie w restauracji na j. Niegocin. fajnie:)
Piękna kobieta ale zapozowała tragicznie
gość, 04-09-09, 13:40 napisał(a):Piękna kobieta ale zapozowała tragicznieZgadzam sie co do slowa
włosy niesamowite
buzia buraczkowata
moze i ladna od pasa w gore, ale rajstopy i buty to jakas porazka
co za kaczor, won z nią
PIĘKNA|! WŁOSY JAK Z REKLAMY!!!!!!!!
..jak dla mnie to ma ładny kolor włosów
BOŻE..TE RAJSTOPY…DRAMAT, DRAMAT, DRAMAT..I W OGOLE CO TO ZA LARWA???
PRZEPIĘKNA!!!
gość, 04-09-09, 08:12 napisał(a):nie rozumiem co w niej pięknego..patrze na nia i patrze..próbuje sie doszukać czegoś orginalnego ,..czegoś co czyni ją piękną i nic…wielki nos..rysy twarzy nalane takie przeciętne..nogi też nie najlepsze..kurcze takich jak ona w Polsce setki albo miliony ….co wy w niej widzicie takiego pięknego ?zgadzam sie w stu procentach…taka wiejska Jagna
a jeslichodzi o twarz to jest za wielka w proporcji do ciała i laska ma drugi podbródek!!!
wyglada raczej jak kowalska czy nowak a nie czartoryska, nie wiem po co na sile doszukiwac sie jakichs szlachetnych rysów twarzy, tylko ze wzgl. na nazwisko….zascianek
śliczna twarz!!!!!!!!!!!!!!
regularne rysy = piękna twarz!
powielam poprzednia opinie dramat, dramat,. dramtat, ta pani powinna zatrudnic styliste bo sama jest totalnym bezgusciem!!!!
Klasę by miała, gdyby sama weszła do mediów a nie z imć Adamczykiem w tle…ciekawa uroda, klasyczna itp…ale już jest to ALE niestety 🙁
Kreacja taka sobie, ale pewnie stawiając na czerń pomyślała, ze nikt się nie przyczepi 😉 żadna rewelacja
Buzia bardzo ładna, nogi nieszczególne.Kiecka ujdzie, ale lepsza byłaby w innym kolorze. Czern ją postarza zabierając urodę.
twarz śliczna ale na tym ostatnim zdjęciu od szyji w dół-coś nie tak z proporcjami …
te rajstopy !!!!!! O Boze co ona ? zwariowala ?mysli ze jest Krolowa Matka elity nowobogackiej ?starsze panie takie nosza zeby im zylakow nie bylo widac !
bardzo nudna uroda..nie ma szału..
ładna dziewczyna tylko ta sukienka jakaś nie dla niej.. tzn nie dla jej figury.. nie mówię że ma od razu pokazywac pół bistu nie nie.. tylko jakiś inny fason. bo jest szczuplutka, więc..
nie rozumiem co w niej pięknego..patrze na nia i patrze..próbuje sie doszukać czegoś orginalnego ,..czegoś co czyni ją piękną i nic…wielki nos..rysy twarzy nalane takie przeciętne..nogi też nie najlepsze..kurcze takich jak ona w Polsce setki albo miliony ….co wy w niej widzicie takiego pięknego ?
piękna dziewczyna
przeciętna
taka sobie