Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się! Poznali się w 1985 r. i niemal od razu pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. Przez wiele lat uchodzili za zgrane małżeństwo, które doczekało się dwójki dzieci:  Radzimira i Marię.

Anna Jurksztowicz wydała nową płytę – posłuchajcie piosenki w wersji jej syna, Jimka

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się

Małżeństwo razem także pracowało. Anna Jurksztowicz jest wokalistką, producentką muzyczną i autorką piosenek. Od najmłodszych lat występowała na scenie, a jej piosenki możemy usłyszeć w takich filmach jak: „Kingsajz”; „VIP”, czy ” W pustyni i w puszczy”, jednak w pewnym momencie rzuciła karierę na rzecz męża i została jego menadżerką i wydawcą płyt. Krzesimir Dębski jest polskim kompozytorem muzyki współczesnej i filmowej oraz lider zespołu jazzowego String Connection. 

Anna Jurksztowicz POWRACA. Nagrała singiel z Piaskiem

Niestety kompozytor nie dotrzymywał wierności żonie przez całe małżeństwo. Przed laty tabloidy donosiły, że Krzesimir Dębski wdawał się w bardziej lub mniej przelotne romanse. Okazuje się, że znowu jest widziany u boku innej kobiety. Jak podaje tygodnik „Na żywo” na początku listopada został przyłapany pod swoim apartamentem oraz w Słupsku z filigranową blondynką, która podobno jest jego menadżerką.

Fot. Kurnikowski/AKPA

 

Tajemniczy Jimek z Polski wygrał konkurs Beyonce!

Anna Jurksztowisz nie wytrzymała kolejnego romansu męża i złożyła papiery rozwodowe! Bliskie źródło artystki potwierdza nam doniesienia:

Tak, rozwodzi się z orzeczeniem o winie męża. Pierwsza rozprawa już w styczniu – zdradza nam źródło.

Anna Jurksztowicz Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Jurksztowicz Fot. Podlewski/AKPA