Anna Korcz głównie jest znana jako Izabela Brzozowska z serialu „Na Wspólnej”. Natomiast aktorka też aktywnie działa poza planem: prowadzi „Zacisze Anny Korcz” w Pomiechówku. Co rok przejeżdża do niej mnóstwo gwiazd m.in. Agata Młynarska, Joanna Koroniewska, czy Barbara Kurdej-Szatan.

Córka gwiazdy „Na wspólnej” w DRUGIEJ CIĄŻY: „W naszym życiu pojawi się kolejny cud”

Anna Korcz sprzedaje wigilijnego karpia

Anna Korcz jest także całkiem aktywna w mediach społecznościowych i zebrała całkiem duże grono fanów. Ostatnio podzieliła się z obserwatorami, że co roku przed Bożym Narodzeniem robi sobie prezent, a dokładnie profilaktyczne badania. Zaapelowała, aby każdy zrobił sobie taki prezent dla siebie.

Córka gwiazdy „Na Wspólnej” URODZIŁA! „Czas stanął w miejscu”

Aktorce nie brakuje pomysłów. Jakiś czas temu otworzyła kawiarnię i sklep z asortymentem kuchni polskiej. Na stronie internetowej czytamy, że sklep z domowymi wypiekami jest odpowiedzią na prośby i zainteresowanie ich weselnych Gości:

Chwaląc serwowane im dania na przyjęciach weselnych, teraz mogą zakupić je w naszym sklepie i cieszyć się ich tradycyjnym, domowym, a jednocześnie wykwintnym smakiem. Na razie realizujemy zamówienia tylko z terenu Warszawy. Nasze sztandarowe produkty są już dostępne w sprzedaży: domowe ciasta, pieczone wędliny i pasztety, którymi zachwycali się nasi Goście weselni – napisała aktorka.

W ostatnich latach polskie domy coraz częściej zamawiają wigilijne dania z restauracji, czy barów mlecznych. Anna Korcz również przygotowała świąteczną ofertę. Jak wygląda cenowo?

Anna Korcz wie, dlaczego młode małżeństwa się rozwodzą

Na stole nie może zabraknąć przede wszystkim barszczu czerwonego, za którego trzeba zapłacić 30 zł za litr oraz uszek z grzybami za 70 zł za kg. Już zamawiacie, czy wolicie sami sobie zrobić w domu?

Oferta świąteczna Anny Korcz Fot. Instagram/mojesmakiannakorcz

Poza tym możemy zamówić:

  • Rybę po grecku: 15 zł/100g
  • Karp smażony 13 zł/kg
  • Kapusta z grzybami i olejem lnianym 30 zł/kg
Co myślcie o tej ofercie? Może się skusicie?

Oferta świąteczna Anny Korcz Fot. Instagram/mojesmakiannakorcz

Anna Korcz Fot. Gałązka/AKPA

Anna Korcz

Anna Korcz Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA