Anna Mucha (40 l.) jest mamą dwójki dzieci: Stefanii i Teodora. Rozstała się z ich ojcem, Marcelem Sorą i obecnie spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem. Aktorka w „Wysokich Obcasach” wyznała, że gdy zaszła w pierwszą ciążę, myślała o tym, aby ją przerwać.

Anna Mucha pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży: „Ty nawet z dużym brzuchem jesteś hot”

Anna Mucha chciała przerwać ciążę

Anna Mucha przyznała, że ciąża ją bardzo zaskoczyła. Teraz uważa, że dzieci są błogosławieństwem, ale wtedy tak nie myślała.

Mnie osobiście ciąża zaskoczyła. Dziś mogę powiedzieć, bez żadnych konotacji religijnych, że to było błogosławieństwo i dziękuję za ten dar, ten przypadek. Jestem szczęśliwa i wzruszona. Natomiast na początku wcale taka wzruszona nie byłam.

Mucha zdecydowała się na zamówienie tabletek mających wywołać poronienie. Ostatecznie jednak ich nie wzięła.

Skontaktowałam się z Kobietami na Falach, przysłały mi tabletki. Leżały przez jakiś czas na mojej dłoni, potem w lodówce. Podjęłam inną decyzję, widząc, że mam koło siebie właściwego partnera. Tabletki zostały w lodówce.

OMG! Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Anną Muchą

Aktorka nie ocenia jednak innych kobiet, które zdecydowały się na ten krok.

Jakiś czas później zgłosiły się do mnie dwie kobiety w ciąży z wielkimi rozterkami. Długo rozmawiałyśmy. Nie oceniałam ich decyzji. Zostawiłam tabletki na stole. Wyszłam.

 

Anna Mucha w ramonesce

Anna Mucha, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Anna Mucha na evencie

Anna Mucha na evencie fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha w puchowej kurtce

Anna Mucha fot. Piętka Mieszko/AKPA