Anna Mucha to szczęśliwa mama dwójki dzieci. Aktorka jest bardzo aktywna społecznie i wielokrotnie wypowiadała się na problematyczne kwestie związane z macierzyństwem. Tym razem w dosadny sposób odniosła się do szokującego fenomenu, o którym dowiedziała się z radia.

Fani na profilu Anny Muchy: Czy ona JEST W CIĄŻY?

Anna Mucha sprzeciwia się reklamie suplementów dla niemowląt

Aktorka jest poruszona:

Właśnie wsiadłam do samochodu i włączyłam radio […] To co usłyszałam w tej chwili po prostu mnie wk*rwiło ewidentnie. […] Rzadko kiedy się do tego stopnia wkurzam.

Zniesmaczyła ją reklama suplementów dla noworodków:

Otóż wynaleziono cudowny lek, ponieważ nie wiem czy wiesz, ale twoje dziecko, które zostało urodzone przez cesarskie cięcie i nie przechodziło przez drogi rodne kobiety, nie otrzymało właściwych witamin. Dlatego firma farmaceutyczna ma dla ciebie witaminki.

W prześmiewczy sposób „zrecenzowała” produkt:

Witaminki, które są wspaniałym rozwiązaniem dla takiego maluszka, które się właśnie urodziło, ponieważ niestety ty nie wypchnęłaś go przez swoje drogi rodne, tylko zdecydowałaś się na cesarkę.

Stanęła w obronie dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie:

Nasze dzieci, urodzone przez cesarkę, rozwijają się prawidłowo. […] Firmy farmaceutyczne powinny zastanowić się nad pozytywnym przekazem.
</b

Ania jest mamą małej Stefanii i Teodora. Dzieci mogą być z niej naprawdę dumne.

Anna Mucha ma siwe włosy?! Konferencja prasowa „Kogel-Mogel 3” pełna gwiazd

Mucha to kobieta bezkompromisowa, która nie boi się walczyć o szacunek, prawdę i równość. Myślicie, że jej apel coś zmieni?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)