Anna Popek po 15-letnim małżeństwie z Andrzejem Popkiem związała się z 11 lat młodszym fotografem, z którym chętnie pojawiała się na imprezach medialnych. Niespodziewanie rozstali się jesienią 2020 roku. Po jakimś czasie dziennikarka skomentowała rozstanie właśnie tak:

Miały miejsce pewne sytuacje związane z moją osobą. Chodziło o współpracę biznesową. Wiem, że pan Tomasz powoływał się na związek ze mną. Musiałam więc uprzedzić ewentualnych kontrahentów, że nie należy łączyć naszych nazwisk w żaden sposób – pwowiedziała na łamach „Twoje Imperium”.

Były partner Anny Popek chce ją pozwać!

Anna Popek pozwie byłego partnera

Tomasz Krupa kilka dni temu zamieścił na YouTube nagranie, na którym grozi Annie Popek, że ją pozwie za pomówienia. Uważa, że wypowiedziała się o nim w bardzo niefajnie w mediach i do tej pory nie sprostowała tej wypowiedzi.

Zapewniam panią, że poniesie pani konsekwencje tego czynu. Jest już uruchomiona procedura, która ma do tego doprowadzić – zapowiedział Tomasz Krupa. 

Okazuje się, że Anna Popek również chce pozwać byłego chłopaka, Tomasza Krupę. Podobno jest jej dłużny 9 tys. złotych:

Wypowiedzi podważające ten fakt skutkują przygotowaniem aktu oskarżenia m.in. z art. 212 par. 1 i 2 kodeksu karnego przeciwko Tomaszowi Krupie – czytamy w piśmie przesłanemu „Pomponikowi”.

Anna Popek świętuje sukces córki

Jednak to nie wszystko! Gwiazda TVP chce naliczać Tomaszowi Krupie odsetki i oskarżyć go o pomówienia.

Dalej padają kolejne artykuły z kodeksu karnego: „Art. 212 § 1. Kodeksu karnego: Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku – czytamy.

Oliwia Popek, córka dziennikarki, Anny Popek, to cała mama – mamy ich nowe zdjęcia

Anna Popek, Tomasz Krupa Fot. Podlewski/AKPA

Tomasz Krupa, Anna Popek Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Popek, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Popek 18-tce "PnŚ"

Anna Popek Fot. AKPA/AKPA