Anna Popek po ostrych zmianach w TVP także straciła pracę.  W rozmowie z reporterem Kozaczka zdradziła, że informacja o zakończeniu współpracy była dla niej zaskoczeniem:

„Muszę powiedzieć, że było zaskakujące i bardzo raptowne, bardzo nagłe. No nie, nie przypuszczałam, że tak to się potoczy, zwłaszcza że ten program wydawało się, że jest taką mocną opoką (…)” – wyznała Kozaczkowi Anna Popek.

Anna Popek dołączyła do TV Republika! Fani oburzeni decyzją dziennikarki

Anna Popek zmienia pracę

Wieloletnia dziennikarka jednak nie musiała długo czekać na nowe propozycje. Ostatnio została wybrana do poprowadzenia nowego programu porannego w „TV Republika”, o czym Popek poinformowała na Instagramie:

Przygotowując mój nowy program śniadaniowy w TV Republika sięgnęłam pamięcią do wizyty w Paryżu. Wtedy chłonęłam architekturę, muzykę, sztukę, zbiory muzealne , zapachy i smaki Paryża. Te wspomnienia oraz wiedza, którą zdobyłam będą inspiracją do naszego porannego pasma. Spodziewajcie się więc tego, co najlepsze, najciekawsze, najbardziej potrzebne i piękne – napisała w poście.

Anna Popek pozuje w swojej łazience

Po odejściu z „Pytania na śniadanie” Anna Popek szczególnie docenia wolne weekendy. Dziś zdecydowała, że trochę poleniuchuje i pochodzi nieco dłużej w piżamie. Przy okazji opublikowała kilka zdjęć z łazienki:

Leniwe przedpołudnie. Lubię takie “piżamowe” poranki, gdy mogę spokojnie wypić kawę, wykonać moje rytuały piękna , poczytać książki, posnuć się troskę bez celu po domu i wykończyć zaległości- ale to już w ostateczności. Im wcześniej zacznę, tym dłuższy będzie mój „ une matinée de farniente – napisała Anna Popek.

Anna Popek ujawnia kulisy zwolnienia z TVP: „Zrobili to przez telefon. Byłam w szoku” (WIDEO)

Uwagę jednak przyciąga piękna marmurowa łazienka, która z pewnością musiała wykosztować dziennikarkę. Jeden z internautów złośliwe napisał: „O proszę. Widać po wystroju łazienki jak się obłowiła w TVP”. 

Pozostali obserwatorzy zwrócili uwagę, że Anna Popek piękne wygląda nawet w piżamie:

  • Śliczna ma Pani piżamkę. I ma Pani Bardzo zgrabne nogi powinna je Pani częściej eksponować. Miłego weekendu Pani życzę.
  • Odpocznij Aniu przed pracowitym poniedziałkiem
  • Dzień dobry miłej soboty Aniu. Ślicznie wyglądasz w piżamce kochana
  • I też pięknie pani w piżamach
  • Jak zawsze wyglądasz bosko jak boginie – piszą internauci.

Anna Popek w gorzkich słowach żegna się z TVP: „Nie chciałam tego rozstania”

Zobacz poniżej wywiad z Anną Popek: