Anna Skura (33 l.) jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od social mediów. Blogerka nie ma teraz najlepszego czasu w życiu. Zachorowała na koronawirusa, a teraz potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki i przyznała, że rozwodzi się z mężem. Co dokładnie powiedziała?

Anna Skura na blogu opowiedziała o przejściu koronawirusa. Jest pod opieką terapeuty

Anna Skura rozwodzi się z mężem

Anna Skura jest blogerką podróżniczą. Na swoim Instagramie pokazuje urokliwe zdjęcia z najdalszym zakątków świata. Skura doczekała się córki, którą nazwała Melody.

Anna Skura wzięła kolejny ŚLUB? Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których NIE pozuje z mężem

Blogerka pięć lat temu wyszła za mąż, za Marka Warmuza. Para pobrała się na Zanzibarze. Ania rzadko pokazuje fotki z mężem na Instagramie, jednak regularnie przewijał się on na jej relacji. Od dłuższego czasu Skura nie publikowała zdjęć ani filmików z partnerem. Fani zaczęli spekulować, że przechodzą kryzys – jednak Ania nie komentowała tych doniesień.

Okazuje się, że para rzeczywiście ma problem w małżeństwie i to niemały. Skura wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rozwodzi się z Markiem.

Anna Skura przyznała, że rozwodzi się z mężem.

Anna Skura przyznała, że rozwodzi się z mężem. Fot.Instagram/whatannawears.

Anna Skura i Marek Warmuz rozwodzą się

Skura przyznała, że od jakiegoś czasu pojawiają się pod jej postami pytania od fanów, którzy zastanawiają się, co się dzieje w jej życiu prywatnym.

Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś o czym Wam nie wspominałam.  Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chce być z Wami szczera. Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu – zaczęła blogerka

Anna Skura z ROCZNĄ córką na Bali. Internautki zauroczone jej zdjęciami: Idzie cukrzycy dostać

Ania przyznała, że oboje z mężem zdecydowali, że się rozstają.

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam Wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy Was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie – dodała Ania.

Najbardziej SZOKUJĄCE rozwody polskich gwiazd

Anna i Marek byli parą od lat. Mężczyzna jest wielkim pasjonata podróży po świecie, odwiedził ponad 80 krajów. Blogerka dodała, że mimo rozwodu w dalszym ciągu pozostają w przyjacielskich relacjach.

Anna Skura z mężem Markiem na ślubnym zdjęciu.

Anna Skura z mężem Markiem na ślubnym zdjęciu. Fot.Instagram:whatannawears.

Spodziewaliście się takich wieści od blogerki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Skura wyprawiła córce HUCZNE urodziny. „Wiem, jakie to niewybaczalne”

Anna Skura straciła ojca. Blogerka zamieściła poruszające zdjęcia i wpisy

Anna Skura pokazuje, jak wyglądał jej BRZUCH 3 miesiące po CIĄŻY. Mało która gwiazda by się na to odważyła

Wyświetl ten post na Instagramie.

5 years challange 🥰🌵🕌 . My dziś i my 5 lat temu na zdjęciach obok. Rozwój @thenusastore o Maroko to jedno, ale Sentymentalna podróż tutaj to drugie.. Wiele jest tu nowych osób,które nie wie,że tu mieszkaliśmy. Urywek historii możecie zobaczyć na stories. Wczoraj weszłam do domu, gdzie zaczynało się wszystko, nowe totalnie dzikie życie, fascynujące podróże, nieszablonowe życie, gdzie dopiero kiełkowała nasza miłość. Weszłam do domu położonego tuż nad oceanem,w małej rybackiej, marokańskiej wiosce. Każdą chwile próbowałam sobie otworzyć, każdy znajomy kamyk. Wspominam z wielkim sentymentem, ale też ze świadomością, że to etap kilku naszych lat, który jest już zamknięty. Wiele z Was pyta, czemu tam już nie mieszkamy, czemu nie zostaliśmy skoro tak było pięknie. No cóż... kiedyś obiecałam sobie, że spiszemy to wszystko w książce,bo sądzę,że mogłaby być niezłą inspiracją.mogliśmy tam szczęśliwie być, żyć z podróży, najlepsza z możliwych opcji...Nie zrezygnowaliśmy, my po prostu zamieniliśmy to na inne przygody 😉 . Wiele z Was, które zobaczyło nasz polski surf van na podjeździe tamtego domu ze zdziwieniem pytało, czy my tam pojechaliśmy samochodem? Oj kochani! Nie raz! I to nie tylko do Maroka, przejechalismy TYSIĄCE kilometrów naprawdę dzikiej przygody, jadąc z Warszawy do Gambii samochodem. Ja sama tą trasę zrobiłam w swoim życiu trzy razy. Te wszystkie historie działy się przed erą insta friendly podróży. Wiem, że dziś na insta co druga osoba,ogarniająca jako tako presety jest #TravelBlogger jadąc gdzieś na jeden dzień tylko zrobić foty i zaliczyć nowy kraj. Ale te kilka lat temu, nic takiego nie było... pojechać, zamieszkać gdzieś na innym kontynencie, jeździć busem po Afryce... to do dziś,chyba na równi z wyprawami górskimi, moje największe przygody życia. I jak wielkim świrem ten dzikus w japoneczkach by nie był, jak bardzo innych poglądów ode mnie by nie miał ( Miniu 😅😘) to te chwile, te wszystkie przygody są zdecydowanie najpiękniejszymi wspomnieniami z @hollycow_travel PS. Kto jest z nami z „tamtego” czasu? #TravelCoupleGoals #CoupleGoals #OurHome #Maroczko #morocco🇲🇦

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)