Anna Skura pięć lat temu wyszła za mąż, za Marka Warmuza. Doczekali się córeczki, Melody. W listopadzie ubiegłego roku poinformowała, że rozwodzi się z mężem.

Anna Skura pokazała zdjęcia tydzień po porodzie

Anna Skura po pięciu latach małżeństwa ROZWODZI się z mężem

Anna Skura prawie trzy lata temu została mamą. Na blogu BabyByAnn wyznała, że miała poród bardzo długi, ciężki i bardzo bolesny. Influencerka po urodzeniu dziecka starała się wrócić do formy przed ciążą, ale nie miała tak łatwo, jak inne gwiazdy. Umawiała się z trenerem personalnym prawie codziennie o 6 rano.

Teraz pokazała zdjęcia, jak wyglądała naprawdę po ciąży. Jak się można domyślać, wcześniej maskowała niedoskonałości:

Ja w ciąży? Nie… ja tydzień po porodzie. A może i 1,5 a może 2 tygodnie? Znalazłam te zdjęcia wczoraj przez przypadek na komputerze, ale nigdy wcześniej nie odważyłam się ich pokazać. Nie mam praktycznie zdjęć z tamtego okresu, bo nie chciałam siebie wtedy oglądać (ale głupota 😅) Dlaczego?Bo nie miałam pojęcia, co się stało z moim ciałem – pisze Ania.

Anna Skura pokazała bardzo NATURALNE zdjęcie po ciąży! „Boże jaką mam tremę”

Tłumaczy, że jeszcze 3 lata temu pokazywanie takich zdjęć było na tyle niewygodnym tematem tabu, że gdy spotkała ją taka historia, była zaskoczona i załamana.

Przecież miało być tak pięknie. Szkoda, że wtedy nie umiałam jeszcze zaopiekować się sobą, żeby sobie z tym gładko poradzić – napisała Skura.

Anna Skura straciła ojca. Blogerka zamieściła poruszające zdjęcia i wpisy

Anna Skura na ściance

Anna Skura/fot. AKPA

Anna Skura na ściance

Anna Skura/fot. AKPA