Informacja o ataku Rosji na Ukrainę wstrząsnęła całym światem. I chociaż dzisiaj Tłusty Czwartek, pączki i słodkości to ostatnie o czym myśli każdy z nas, nerwowo oglądając kolejne relacje i zdjęcia w mediach.

Dramatyczna sytuacja nie pozostaje obojętna również polskim celebrytom, którzy murem stoją za Ukrainą i dzielą się z fanami swoimi obawami oraz przemyśleniami w temacie, a na Instagram wrzucają zdjęcia ukraińskiej flagi lub niebiesko-żółte kolory w ramach solidarności i wsparcia.

Ania Wendzikowska u ŻURNALISTY wyznała, że jest w kryzysie od trzech lat

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów

Dla niektórych jednak życie toczy się dalej – tak było w przypadku Anny Wendzikowskiej, która obecnie przebywa w Namibii w Afryce. Czy newsy ze świata jeszcze nie dotarły do celebrytki czy po prostu postanowiła nie epatować pod publikę niebiesko-żółtymi zdjęciami i hashtagami? Tego nie wiadomo.

Niemniej jednak wśród jej podróżniczych fotek nie pojawił się „przerywnik”, a fani bardzo szybko to zauważyli i wytknęli palcem. W najnowszym poście Anna Wendzikowska pręży się na pustynnych wydmach na tle zachodzącego słońca, a w opisie czytamy:

zachód słońca na wydmach pustyni Namib w Namibii to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu.. chowam do serducha ❤️ na pewno nie raz w medytacjach wdzięczności 🙏🏻 będę przywoływać sobie ten zachwycający widok…

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów!

fot. Instagram: aniawendzikowska

Co się dzieje z twarzą Ani Wendzikowskiej? Fani martwią się o dziennikarkę

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów!

fot. Instagram: aniawendzikowska

Ania Wendzikowska w kolejnej podróży z córkami. Zdradziła czy ktoś jej pomaga!

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów!

fot. Instagram: aniawendzikowska

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów!

fot. Instagram: aniawendzikowska

Chociaż zdjęcia są niewątpliwie zachwycające, post oburzył fanów, którzy brutalnie skrytykowali gwiazdę:

Pani tyłek opala a ludzie giną. Wstydzilabym się w takich okolicznościach wrzucania zdjęć
Nie mogę patrzeć. Teraz kiedy wszyscy patrzymy w jednym kierunku…..mamy oglądać relacje z podróży 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Brak wyczucia ….
W takim dniu………….
Piękny zachód słońca ale chyba dzisiaj to nie na miejscu wrzucać takie cudne zdjęcia jak umierają niewinni ludzie na Ukrainie
Piękne…ale wyczucia czasu brak
Czy będzie odpowiedź ze strony Anny?