Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogu’ea, nie znosi Kim Kardashian. Uważa ją za zupełnie pozbawioną klasy, stylu i wstydu. Nie myli się, ale naczelni wszystkich pozostałych pism nie mieli oporów przed pokazywaniem celebrytki na swoich okładkach. Mało tego – sprzedaż magazynów była wówczas tak znakomita, że chętnie to powtórzą.

Wintour kompletnie nie przejmuje się efektem, jaki Kim ma na sprzedaż. Mało tego – uważa, że dla jej pisma okładka z gwiazdką byłaby poniżeniem się. Dlatego zapytana o obecność Kardashianki w Vogue powiedziała znajomym: „Po moim trupie!”.

Póki co naczelna musi pogodzić się z tym, że Kim wybiera się na galę The Costume Institute, jedną z najbardziej prestiżowych modowych imprez, która odbędzie się 6 maja. Kardashianka nie ma zamiaru płacić za bilet (25 tys. dolarów!) – będzie towarzyszyła Kanye Westowi. Celebrytka będzie wówczas w siódmym miesiącu ciąży. Gala (zwana Met Ball) to coroczna parada najpiękniejszych sukien. Kim ma ciężki orzech do zgryzienia, by znaleźć przyzwoitą kreację na tę okazję.

Zobacz więcej: Kreacje na Met Gala 2012
 

&nbsp

Anna Wintour: Kim Kardashian w Vogue? Po moim trupie!
fot. © PR Photos

Anna Wintour: Kim Kardashian w Vogue? Po moim trupie!
fot. © PR Photos