Biały tank top to jeden z tych elementów garderoby, który wszedł do kanonu klasyki mody i raczej się z stamtąd nie ruszy. Jednak tej wiosny na scenę wchodzi ten sam podkoszulek… ale w innym kolorze. W bardzo niedrogi sposób można podrasować swoje sezonowe zestawy. Tak też zrobiła to Anne Hathaway (41 l.).

Aktorka pojawiła się na meczu koszykówki między Atlanta Hawks, a drużyną Charlotte Hornets w czarnym podkoszulku i spodniach bojówkach. Całość miała smaczek początku lat 2000. Była prosta, wręcz banalna, ale modowe serwisy w Stanach okrzyknęły ten look „najgorętszym”.

Anne Hathaway krytykowana za „chamskie” zachowanie w stosunku do fanów

Białe tank topy są już trendem samym w sobie: Selena Gomez stylizuje je na co dzień i na randki. A Kylie Jenner, Kim Kardashian, Timothée Chalamet czy Shawn Mendes noszą je przez okrągły rok. To klasyka, którą znamy od lat 50. XX wieku. A co z czernią. Właśnie dlatego wybór Hathaway był tak wyjątkowy.

Anne Hathaway

Anne Hathaway i trend na czarne tank top

Podczas gdy białe podkoszulki są stylowe same w sobie, to okazuje się, że czarna wersja może być równie efektowna. To takie proste. A do tego styliście zwracają uwagę na to, że czarny tank top lepiej sprawdzi się w trendzie na nie noszenia stanika – nie będzie prześwitywał!

Anne Hathaway w projekcie polskiej marki!

Do tego latem na czerni nie będzie widać plam od pocenia się. A do tego można go łatwo wystylizować w wersji na wieczór! Co wy na to?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: